Kalėdinis apsipirkimas – pramoga ar galvos skausmas?

Kalėdinis apsipirkimas – pramoga ar galvos skausmas?

Kalėdoms artėjant vis labiau įsisukama į dovanų paieškų maratoną. Vieniems tai reiškia smagiai praleistą laiką su šeima, kitiems – nereikalingas pinigų švaistymas. Šiemet kalėdinių mugių organizatoriai išsikėlė tikslą – šventinį apsipirkimą padaryti maloniu, paprastu bei sujungiančiu šeimas bendrai veiklai.

Gruodžio 20 – 23 dienomis klaipėdiečius ir miesto svečius su šeimomis sukvies nemokama kalėdinė mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“, kuri vyks Teniso arenoje, buvusioje Ledo arenoje (Šilutės pl. 48). Organizatoriai teigia, jog puikias dovanas artimiesiems išrinkti bus kaip niekada paprasta ir smagu. Po vienu stogu mugė talpins apie 120 prekybininkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių. Trečius metus organizuojamame renginyje bus galima įsigyti originalių, ne masinės gamybos dovanų net ir išrankiausiam skoniui bei išskirtinių produktų šventiniam stalui.

Daugiametę patirtį sukaupę organizatoriai į muges atrenka ir priima tik žinomus, aukščiausios kokybės standartus atitinkančius prekybininkus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. „Stengiamės, kad klaipėdiečiai ir miesto svečiai turėtų galimybę įsigyti prekybos centruose nerandamų, unikalių, autentiškų gaminių. Pavyzdžiui, Lietuvos ūkininkai mugėje siūlys įsigyti vertingų delikatesų, žolininkai – vaistažolių bei kitų arbatų.“ – sako mugės organizatorė Giedrė Žurkauskaitė.

Mugės maisto produktų pasiūla stulbinanti: arbatos iš natūralių žolelių, tradiciniai kulinarinio paveldo rūkyti mėsos gaminiai, šviežiai rūkyta žuvis, gausybė šventinių saldumynų, ūkininkų gaminami produktai. Mugėje rasite žymiausių Lietuvos bitynų siūlomos produkcijos – natūralų medų bei medaus mišinius su įvairiomis uogomis ir vaistažolėmis. Mados, drabužių ir aksesuarų zonoje mugės lankytojai ras lietuvių dizainerių siūlomus vienetinius, išskirtinius ir unikalius gaminius, Kalėdines dovanas išrankiam tėčiui, draugui, broliui ar seneliui išrinkti nebus sudėtinga – išskirtinės kokybės stilingus vyriškus diržus pristatys lietuvių kūrėjai. Mažiesiems tėveliai ras ne tik drabužėlių, bet natūralaus medžio autentiškų žaislų.

Organizatoriai pasirūpins, kad šventinis apsipirkimas būtų dar malonesnis ir praleistas laikas mugėje suburtų šeimas bendroms pramogoms ir linksmybėms. Mugėje įsikurs kalėdinių dovanų pakavimo dirbtuvėlės, kurias organizuoja uostamiestyje gerai žinoma kūrybinių dirbtuvių studija „Artmanija studija”. Išsirinkę dovanas artimiesiems, lankytojai galės jas originaliai supakuoti patys arba su dekoro profesionalų pagalba. Taip pat, veiks užsiėmimai šeimoms su vaikais. Kol tėveliai rinks dovanas, mažieji galės išmėginti laipiojimo sienelę, kurią mugės lankytojams dovanos klaipėdiečiai - laipiojimo olomis klubas. Stalo žaidimų mėgėjai savo jėgas galės išmėginti dalyvaudami stalo žaidimų turnyruose mugės metu.

Kalėdinė mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“ prisideda prie socialinio verslo skatinimo iniciatyvos.  Mugėje dalyvaus viena iš socialinio verslo pradininkių Lietuvoje - Eglė Jokužytė („Verslas ar Menas" steigėja), kuri klaipėdiečiams ir miesto svečiams pristatys grožinės literatūros knygas regintiems ir neregiams vaikams, kalėdinius atvirukus reginčiųjų ir Brailio raštu bei kvapus namams, sukurtus neregių. Organizatoriai vis dar kviečia registruotis dalyvavimui kalėdinėje mugėje „Mėmelio Kalėdos 2018“ ir kitus socialinio verslo atstovus.

„Tikimės sulaukti didžiulio klaipėdiečių ir miesto svečių susidomėjimo. Arena bus pasiruošusi talpinti rekordinį mūsų mugės lankytojų skaičių.” – tegia organizatoriai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder