Kitiems mokslo metams - nauji stadionai
Kitiems mokslo metams - nauji stadionai

Prisimindami nesmagią istoriją, kaip nekokybiškai buvo rekonstruotas stadionas prie "Pajūrio" progimnazijos, sporto atstovai tarsi pro didinamąjį stiklą stebi, kaip tvarkomi sporto aikštynai prie mokyklų.

"Apsilankiau "Verdenės" progimnazijos kieme, pamačiau burzgiančius traktorius, darbai vyksta visu tempu, padas jau paruoštas dirbtinei dangai iškloti. Netrukus turėsime dar vieną futbolo aikštyną Klaipėdoje", - socialinėje erdvėje džiaugėsi Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.

Buvęs futbolininkas "Vakarų ekspresui" pasakojo, kad tokie vaizdai iš tiesų labai džiugina sporto bendruomenę.

"Tokiais momentais iš tiesų norisi dėkoti uostamiesčio valdininkams, kad įgyvendina tokius projektus. Kadangi esu Lietuvos futbolo federacijos vykdomojo komiteto narys, žinau, kad ne kiekviename mieste vyksta tokie dalykai. Prie mokyklos rengiami sporto aikštynai svarbūs visų sričių sportininkams, tad malonu matyti, kad įrengiant infrastruktūrą einama teisingu keliu. Mano nuomone, dabar viskas daroma profesionaliai. Mačiau, kad prie "Verdenės" klojamas guminis padas, tad tikiuosi, kad aikštynas turėtų būti kokybiškas ir nenutiks taip, kaip buvo prie "Pajūrio" progimnazijos", - pasakojo R. Žvingilas.

Klaipėdos miesto savivaldybės Socialinės infrastruktūros poskyrio vyriausioji specialistė Diana Gerasimovienė informavo, kad "Verdenės" progimnazijos sporto aikštyne rangovas UAB "Rolana" darbus planuoja pabaigti iki rugsėjo 1-osios.

"Taip pat darbai jau pradėti "Vyturio" gimnazijoje, kur bus atnaujintos krepšinio ir tinklinio aikštelės su aptvėrimu. Karalienės Luizės jaunimo centro kieme jau pradėti krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai. Darbus planuoja užbaigti jau šį mėnesį", - pasakojo specialistė.

Jos duomenimis, statybos darbai netrukus bus pradėti ir Simono Dacho progimnazijos kieme, kur bus įrengta sporto aikštelė su parkūro elementais. Darbus planuojama užbaigti rugsėjo 1 d.

"Šiais metais dar numatyta parengti Vitės progimnazijos ir Hermano Zudermano gimnazijos sporto aikštynų atnaujinimo darbų projektus", - minėjo D. Gerasimovienė.

R. Žvingilas taip pat užsiminė, kad Klaipėdai labai reikalingas bent vienas pilnų matmenų dengtas maniežas.

"Tokios sąlygos būtinos, nes vos tik ateina lapkritis, vaikai sulenda į sales ir pusei metų tampa "salinukai", treniruojasi "ant lentų". Turint tokias sąlygas apie aukšto lygio futbolą sunku kalbėti", - minėjo sportininkas.

Sidebar placeholder