Klaipėdiečiai sujudo: miestas baigia apželti

Klaipėdiečiai sujudo: miestas baigia apželti

Miestiečiai įtūžę - esą tokios apžėlusios Klaipėdos dar nėra regėję. Valdininkai aiškina, kad situacija kontroliuojama ir žadėjo, kad iki kitos savaitės pradžios vaizdas gerokai pasikeis.

Socialinėje erdvėje klaipėdiečiai dalijasi nuotraukomis, kaip vasarą pasitinka uostamiestis. Pasak miestiečių, atrodo, kad kai kuriose vietose žolė nebuvo nė karto šienauta. Apgailestaujama, kad dėl tokios situacijos kai kur jau nėra galimybės nei vaikų, nei augintinių į kiemą išleisti.

"Visiška betvarkė, o štai pelną skaičiuoja skiepus nuo erkių darančios klinikos", - piktinosi vienas klaipėdietis.

"Išsisukimo vietose jau per žolę nesimato atvažiuojančių automobilių. Siaubas", - antrino kitas.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė patikino, kad ši problema puikiai žinoma ir dabar dedamos visos pajėgos, kad vaizdas kuo greičiau pasikeistų.

"Tikrai nėra taip, kad būtų likę tokių miesto prižiūrimų vietų, kur dar nebūtų nė karto šienauta. Dabar daugelį teritorijų šienaujame jau antrą kartą. Tik parkuose žolę pjauname pirmąjį kartą. Tiesiog praėjusią savaitę šiek tiek sutrukdė pliaupęs lietus, bet šią savaitę, panašu, orai leis daug ką padaryti. Taigi kitą savaitę vaizdas mieste bus tikrai kitoks", - žadėjo I. Šakalienė.

Tačiau, pasak jos, gyventojai turi nepamiršti, kad dėl nešienautų daugiabučių kiemų reikia krutinti ne valdžią, o daugiabučių namų savininkų bendrijas ar namų valdas.

"Bent jau mes daugiausia skundų iš gyventojų ir sulaukiame būtent dėl nešienautų kiemų", - sakė I. Šakalienė.

Jei su namo administratoriais geruoju susitarti nepavyksta, rekomenduojama apie tai informuoti Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistus.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder