Klaipėdos „Akropolyje“ – dar daugiau laisvalaikio iniciatyvų vaikams

Klaipėdos „Akropolyje“ – dar daugiau laisvalaikio iniciatyvų vaikams

Klaipėdos prekybos ir pramogų centras „Akropolis“, atsižvelgdamas į uostamiesčio gyventojų pageidavimus skatinti moksleivių popamokinio užimtumo veiklas, plečia vaikų edukacijai bei pramogoms skirtas iniciatyvas. Šių metų pradžioje prekybos centro ledo arenoje vykusiose estafetėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ dalyvavo 30 komandų iš 15 Klaipėdos mokyklų, o robotų-konstruktorių varžybos pritraukė 21 komandą.

„Balandį Klaipėdos vaikus kviesime į velykinę gerumo akciją-mugę, kurios metu bus skatinamas jaunosios kartos verslumas ir pilietiškumas – pardavinėdami savo pačių sukurtus dirbinius, vaikai gautus pinigus aukos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Gegužę mūsų prekybos centro erdvėse vyks tradicinis vaikų šokių festivalis „Augantys talentai“, kasmet sulaukiantis apie 500 dalyvių, vėliau organizuosime šaškių turnyrą, taip pat mokslo metų pradžiai, Kalėdų šventėms, kitoms progoms dedikuotus renginius vaikams“, – sako Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

Uostamiestyje trūksta erdvių vaikų laisvalaikiui

2019 m. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įgyvendino iniciatyvą, kurios metu gyventojai buvo kviečiami siūlyti socialinės atsakomybės idėjas įmonėms. Iniciatyvos metu nemažai klaipėdiečių išreiškė pageidavimų, jog socialiai atsakingas Klaipėdos verslas prisidėtų prie vaikų ir jaunimo užimtumo, edukacijos ir laisvalaikio projektų.

„Klaipėdiečių norą skatinti moksleivių aktyvumą ir popamokinį užimtumą jaučiame jau seniai, tad daugelis pas mus vykstančių vaikams skirtų sportinių bei kultūrinių renginių turi 5-10 metų tradicijas. Tačiau ir toliau esame atviri moksleivių, jų tėvų ir pedagogų pasiūlymams dėl naujų edukacinių ar pramoginių iniciatyvų organizavimo mūsų prekybos ir pramogų centro erdvėse“, – sako O. Zibalis.

Moksleiviai ir lenktyniavo, ir kūrė robotus 

Sausio pabaigoje surengtos vaikų estafetės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo vyko septintus metus iš eilės. Šiemet jose varžėsi 30 komandų iš daugiau nei 15 Klaipėdos mokyklų. Užsiregistravusios komandos iki renginio kasdien nemokamai treniravosi ledo arenoje.

Šių varžybų 1-4 klasių pogrupyje nepralenkiama buvo Klaipėdos Sendvario progimnazijos komanda „Ledo žaibai“. Antrą vietą užėmė „Vikruoliai“ iš Klaipėdos licėjaus, trečią – „Pajūrio bitės“ iš Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos, ketvirtą – Klaipėdos Sendvario progimnazijos komanda „Kovinės pačiūžos“. Tuo tarpu 5-8 klasių pogrupyje triumfavo Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos komanda „Pajūriukai“. Po jų išsirikiavo „Gabija 1” ir „Gabija 8b“ komandos iš Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos, ketvirti liko „Linksmieji drakonai“ iš Klaipėdos Sendvario progimnazijos.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais, rėmėjų prizais.

Vasario mėnesį vykusiose moksleivių robotų-konstruktorių varžybose „Vex Robo Akropolis 2020” dalyvavo 21 komanda iš Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos. 1-4 klasių pogrupyje čempionais tapo moksleivių komanda „Tauralex-3“, 5-9 klasių pogrupyje geriausiųjų vardą iškovojo „Light Speed“ komanda.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder