„Klaipėdos šventėse“ atliks auditą: po skambučio tirs, ar nedirba šeimos nariai

„Klaipėdos šventėse“ atliks auditą: po skambučio tirs, ar nedirba šeimos nariai

Klaipėdos miesto savivaldybės kontrolierė Daiva Čeporiūtė antradienį vykusiame Klaipėdos miesto Kontrolės komiteto posėdyje teigė, kad yra gautas skundas dėl viešosios įstaigos „Klaipėdos šventės“.

Ji teigė, kad šioje įmonėje planuojama atlikti auditą.

„Sulaukėme skundų dėl „Klaipėdos švenčių“. Žiūrėsime, gal kitą savaitę su darbais susidėliosime ir prašysime anksčiau dokumentų“, - sakė D. Čeporiūtė. 

Ji teigė, kad šiuo metu yra formuojama patikrinimą atliksianti komanda. „Dabar esame labai karštame laikotarpyje, tačiau aš tikiuosi, kad gegužės viduryje paprašyti dokumentų galime, nes dabar jie yra kur kas laisvesni“, - aiškino D. Čeporiūtė.

Paklausta, kokio skundo buvo sulaukta „Klaipėdos švenčių“ atžvilgiu, ji teigė, kad tai susiję su įstaigoje galimai dirbančiais asmenimis, kurie susiję giminystės ryšiais. 

„Dėl viešųjų pirkimų, kai dirba šeimos nariai, giminaičiai. Mes turime pirmiausia patys įvertinti“, - kalbėjo D. Čeporiūtė.

Ji kalbėjo, kad dėl šios situacijos buvo sulaukta skambučio – skundas nebuvo raštiškas. 

„Ne visus tikriname pagal skambutį, pasižiūrime. „Klaipėdos šventės“ yra įtrauktos į (patikrinimų – aut. past.) planą“, - sakė D. Čeporiūtė

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder