Kokiems nusikaltimams Šiaurės Korėjoje ryžosi klaipėdietis
Kokiems nusikaltimams Šiaurės Korėjoje ryžosi klaipėdietis

Naujame "Savaitės ekspreso" numeryje toliau tęsiame Aurimo Mockaus pasakojimą apie Šiaurės Korėją ir apie tai, kokiems nusikaltimams klaipėdietis ryžosi šioje šalyje.

Taip pat - žurnalistinis tyrimas, kiek už panašius maisto produktus sumokame Lietuvoje ir kiek išleistume svetur, pavyzdžiui, Vokietijoje, Anglijoje, Italijoje ar Ukrainoje.

Taip pat skaitykite, kaip daugkartinis Europos karatė čempionas klaipėdietis Eventas Gužauskas Japonijoje tapo reklaminiu veidu.

Specialiame priede "Kultūros uostas" Klaipėdos universiteto mokslininkė prof. dr. Dalia Kiseliūnaitė papasakos, kas gyvena Šūdnagiuose, arba kodėl upė Danė - ne Dangė. Priede tradiciškai rasite ir senųjų Klaipėdos kapinių istorijas, ir skaitytojų pamėgtų žurnalistės Gražinos Juodytės "Akvarelių" naują pasakojimą.

Savaitraštyje - dar daugiau įdomių straipsnių istorinėmis, psichologinėmis, pramoginėmis temomis, taip pat - žinomų klaipėdiečių apklausa apie kai kuriems vairuotojams nerimą keliančius mobiliuosius "trikojus" greičio matuoklius.

Kartu su savaitraščiu gausite ir specialų priedą "TV publika" su TV programa visai savaitei.

Naujajį savaitraštį "Savaitės ekspresas" spaudos platinimo vietose rasite visą savaitę, iki  penktadienio.

Sidebar placeholder