"Kultūros fabrikas" miestui pristato naują erdvę

"Kultūros fabrikas" miestui pristato naują erdvę

Klaipėdos miesto renginių širdimi tapęs "Kultūros fabrikas" ne tik pasitinka svečius naujoje lounge erdvėje, bet šiais metais siūlo ir reguliarų teatrų spektaklių ir kino repertuarą.

Kiekvieną mėnesį vidutiniškai 5-7 skirtingus scenos menų pasirodymus rodo jau trys čia nuolat reziduojantys nepriklausomi teatrai: Klaipėdos jaunimo teatras, Šeiko šokio teatras ir šiais metais startavęs Taško teatras. "ArleKinas" - pagrindinis "Kultūros fabriko" kino programų sudarytojas, veikiantis jau antrus metus, per savaitę žiūrovams pristato panašų skaičių kino filmų.

"Išplėtota vestibiulio erdvė tapo ne tik itin jaukia susitikimų ar atvira darbo vieta, bet ir viso miesto renginių informacijos centru. Lankytojai, laukdami teatro spektaklio ar kino filmo, galės jaukiai šnekučiuotis ar peržvelgti artimiausius čia vyksiančius renginius. Su visa komanda tikimės, kad naujoji erdvė prigis mieste kaip klaipėdiečių kultūrinių ir dalykinių susitikimų centras" - teigia "Kultūros fabriko" vadovė Raimonda Masalskienė.

"Kultūros fabrike" (KUFA) įsteigtame informacijos centre darbuotojai suteiks lankytojams artimiausių renginių rekomendacijas ir konsultacijas. Savo spektaklius kuriantys ir rodantys Klaipėdos jaunimo teatras, Šeiko šokio teatras, bei Taško teatras nuo šiol kviečia bilietus į renginius įsigyti ne tik internetu ar prieš renginį, bet ir KUFA informacijos centre naujai įsikūrusioje "Tiketos" kasoje.

Netrukus kasoje bus parduodami ir "ArleKino" kino seansų bilietai. Taip pat daugumos pastate vyksiančių renginių ir visų miesto renginių, kurių bilietai platinami per "Tiketą", nuo šiol patogiai prienami "Kultūros fabriko" informacijos centro "Tiketos" kasoje. Naujoji bilietų platinimo vieta dirba antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais 11.00-19.00 val., penktadieniais 11.00-20.00 val., šeštadieniais 16.00-20.00 val. ir sekmadieniais valandą iki renginio pradžios.

Informacijos centras su poilsio bei darbo zonomis ir šviežia kava jau spėjo sužavėti "Kultūros fabriko" lankytojus ir rezidentus. "Džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė "Max coffee", kurie KUFA vestibiulyje atidarė atvirą kavos, gėrimų ir užkandžių barą", - savo mintimis pasidalijo R. Masalskienė.

"Max Coffee" baras dirba numatytu laiku: nuo antradienio iki penktadienio 16.00-21.00 val., šeštadieniais 11.00-21.00 val., sekmadieniais 11.00-16.00 val. Darbo laikas gali keistis priklausomai nuo renginių ir lounge erdvės lankytojų srauto.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder