Melnragėje - tėvų ir vaikų šventė

Melnragėje - tėvų ir vaikų šventė

Melnragėje vėl susibūrė šeimos. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro darbuotojų ir ugdytinių surengta šventė "Šeimos pramogų uostas" uostamiesčio tėvelius ir vaikus kvietė pabūti kartu, kadangi šiuolaikinėje visuomenėje laiko vienas kitam skiriama vis mažiau.

Nuo "Studlendo" šeštadienio rytą pajudėjęs "Šeimos bėgimas" Klaipėdos šeimas galiausiai sukvietė į Melnragę, kurio žiede vyko išskirtinė šventė, pasiūliusi daugybę būdų papramogauti.

12 valandą netoli jūros susibūrusius žmones linksmino "Padi dapi fish" aktoriai, "Dulidu" klounų teatras. Čia pat palapinėse buvo įsikūrę Klaipėdos policijos pareigūnai, kurie pristatinėjo savo veiklą, žymėjo brangius daiktus. Šalia - itin didelio susidomėjimo susilaukusi "Linksmųjų pėdučių" palapinė, kurioje buvo atskleidžiamos terapijos su šunimis - kaniterapijos - paslaptys. Ne ką mažiau šventės dalyvių rikiavosi ir šalia saldumynų prekeivių, batuto, kitų pramogų.

Viena iš šios šventės organizatorių, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro vadovė Jolanta Budrienė tvirtino, kad uostamiesčio šeimynos vienoje erdvėje suburiamos jau šeštą kartą.

"Yra statistika, kad tėvai savo vaikams per dieną skiria tik 7 minutes dėmesio. Norėjome, kad vaikai kartu su savo tėvais galėtų papramogauti, piešti, dainuoti, šokti, čiuožti batutu, galiausiai - pabūti kartu. Pripažinkime, kad šiame permainingame pasaulyje to itin trūksta", - sakė J. Budrienė.

Ne pirmą kartą vykstanti šventė kasmet vis kitokia, tad J. Budrienė dėkojo centre dirbantiems mokytojams, kurie sutiko paaukoti savo laisvadienius, taip pat ir vaikams, kurie padėdami organizuoti šventę galėjo suprasti savanorystės reikšmę, ugdyti organizacinius bei kūrybinius gebėjimus.

Paramą šventei organizuoti skyrė "Klaipėdos nafta".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder