Naujos tvoros kenčia nuo vandalų

Naujos tvoros kenčia nuo vandalų

Pavasarį Klaipėdos darželius buvo nuspręsta apjuosti tvoromis. Jos dar ne visur atsirado, tačiau jau sulaukta chuliganų išpuolių.

Gegužę Savivaldybė paskelbė, kad pradėti ikimokyklinių ugdymo įstaigų teritorijų tvarkymo darbai. Per 2017-uosius planuojama pakeisti 40 lopšelius-darželius juosiančių tvorų naujomis ir sutvarkyti aplink jas esančius želdinius.

Tačiau pastaruoju metu nuo vandalų nukentėjo net dviejų ikimokyklinio ugdymo įstaigų tvoros. Net keliose vietose buvo praardyta pietinėje miesto dalyje veikiančio lopšelio-darželio "Vyturėlis" tvora.

"Vyturėlyje" buvo vandalizmo atvejis, ne tik sulaužyta tvora, bet ir nusiaubta visa teritorija, įvairūs įrenginiai. Ta tvora jau buvo "priduota", darželio direktorė kreipėsi į policiją, parašė pareiškimą, bus aiškinamasi", - sakė Savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros poskyrio vyriausioji specialistė Diana Gerasimovienė.

Pasak jos, nuo chuliganų nukentėjo ir dar vieno darželio tvora, tačiau ja dar rūpinasi rangovai, kurie ir turėtų viską sutvarkyti.

Pasak specialistės, šiuo metu tvorų įrengimo darbai nupirkti 33 darželiams, keturiose įstaigose darbas visiškai užbaigtas, maždaug dešimtyje darbai eina į pabaigą. Šiuo metu dar vyksta viešieji pirkimai dėl naujų tvorų septyniuose darželiuose. Planuojama, kad rudenį naujomis tvoromis jau bus apjuostos visos ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder