Naujųjų metų šventė - tik suaugusiesiems?

Naujųjų metų šventė - tik suaugusiesiems?

"Su kuo sutiksi tu Naujus metus? Su kuo į žvaigždes palydėsi senus?" - senos geros Romo Dambrausko dainos žodžiai tarsi mantra ima suktis galvoje artėjant Naujiesiems. Kur, kaip, su kuo ir už kiek?

Panagrinėjus šventinius pasiūlymus pajūryje galima padaryti išvadą, jog Naujųjų metų šventė skirta suaugusiesiems - vaikai joje dažniausiai nepageidaujami, o jeigu ir gali dalyvauti, tai įprastos nuolaidos jiems netaikomos, programos nėra.

Kur su vaikais?

Ko gero, vienintelį šeimoms skirtą renginį paskutiniąją metų dieną pristato Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas. Jis kviečia į paskutinįjį šiais metais delfinų pasirodymą kartu su dainininku bei muzikantu Edgaru Lubiu. Tiesa, šis valandos trukmės renginys prasidės gana anksti - 15 val.

Koncerto kaina suaugusiajam - 15, vaikams - 10 Eur.

Šeimoms su vyresniais vaikais, ko gero, galima rekomenduoti ir dar vieną koncertą - dainininko Donato Montvydo ir kompozitoriaus Mariaus Leskausko parengtą akustinę programą "Viskas bus gerai". Programos metu skambės tiek jau visiems gerai žinomi kūriniai, tiek nauji - dar viešai nepristatyti. Koncertas vyks Klaipėdos "Kultūros fabrike" nuo 16.30 val. Kainos priklausomai nuo vietos salėje yra nuo 16,15 iki 18,15 Eur. Tačiau nuolaidos vaikams netaikomos.

Daugiau skaitykite dienraštyje "Vakarų ekspresas"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder