Nuo ko pavargsta tiltas?

Nuo ko pavargsta tiltas?

Sekmadienį specialiai samdytas ekspertas vertins Biržos tilto būklę, dėl to eismas juo nevyks, gali būti, kad tiltą teks ir pakelti.

Pranešama, kad tilto apžiūros darbai sekmadienį vyks 9-17 valandomis, dėl to bus koreguojami autobusų maršrutai: viešasis transportas nuo senosios turgavietės Herkaus Manto gatvę pasieks Galinio Pylimo, Pilies ir Naujojo Sodo gatvėmis ir atvirkščiai.

"Savivaldybė yra sutarusi su specialiai pasamdytu ekspertu, kuris įvertins tilto būklę - atliks įvairius matavimus ir panašiai. Tilto gal net nereikės kelti, o gal - pakelti metrą ar du. Kad tuo metu nevyktų eismas, yra būtina", - pasakojo tiltą prižiūrinčios bendrovės "Viadukas" Klaipėdos filialo vadovas Arvydas Biesevičius.

Tiltą specialistai profilaktiškai apžiūri nuolat, detalesnę ekspertizę nutarta atlikti po to, kai praėjusį lapkritį sutriko jo pakėlimo mechanizmai parplukdant "Meridianą" į įprastą švartavimo vietą.

"Analizė parodys, nuo ko tiltas pavargsta, kaip jo darbą pagerinti minimaliai investuojant. Sprendimus priimsime gavę išvadas ir rekomendacijas", - sakė Klaipėdos savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento vadovas Liudvikas Dūda.

2007 m. užbaigta tilto rekonstrukcija uostamiesčio biudžetui kainavo beveik 5 mln. litų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder