Nuo kovo keičiasi maršrutai į Dituvą

Nuo kovo keičiasi maršrutai į Dituvą

Autobusų maršrutus į Dituvos sodus nuo kovo 1-osios administruos VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“.

Maksimali bilieto kaina (važiuojantiems nuo maršrutų pradžios iki pat galo) nesikeičia, tačiau koreguojamos kainos važiuojantiems tik maršruto atkarpą (bilietas jiems atpinga arba pabrangsta) ir atsiranda naujovių, kurios keliones padarys komfortiškesnėmis bei, dažniau važinėjantiems, - pigesnėmis, praneša „Klaipėdos keleivinis transportas“.

„Autobusų stoties – Dituvos sodų“ maršrutas ištiesinamas. Šis 41-ojo numerio autobusas važiuos ne per Biržos, o per Mokyklos gatvės tiltą; taip keleiviai sutaupys kelionei apie 5 minutes laiko ir kelionė iki galutinės stotelės (Dituvos turgaus) tetruks tik 34 minutes. Tiesa, atšilus orams keletą reisų per dieną eksperimento tvarka autobusą leisime senuoju maršrutu, kol transportininkai įvertins realų tokio lanksto reikalingumą miesto centro gyventojams.

Kitas, 40-ojo maršruto autobusas nuo Smiltelės stotelės važiuos senuoju maršrutu.

Visi maršrutuose važiuojantys autobusai – miesto spalvų ir amžiaus standarto, su švieslentėmis ir elektroniniais komposteriais.

Grafikų ir tarifų naujovės maršrutuose yra orientuotos pirmiausia į dirbančius / besimokančius Klaipėdoje sodų gyventojus. Iki šiol iš Autobusų stoties per savaitę į Dituvą buvo 35 reisai. Dabar bus – 33. Iš Smiltelės stotelės buvo per savaitę 100 reisų, dabar bus net 111. Tvarkaraščius galite peržiūrėti čia.

Taigi reisų grafikas sutankintas ir į vakarą ženkliai pratęstas autobusų kursavimo laikas. Darbo dieną (žiemos grafiku iki balandžio 1 d.) iš Klaipėdos į sodus vėliausiai bus galima išvažiuoti 20.40 val. (40-asis) ir 19.20 val. (41-asis). Vasaros grafike planuojama paskutinių reisų laikus dar pavėlinti. Iš esmės dituviškiai dabar gaus labai panašios kaip ir klaipėdiečiai kokybės viešojo transporto paslaugą.

Ne paslaptis, kad dabar daugelis dituviškių atvykę autobusu į Klaipėdą dar turi tęsti kelionę miesto autobusu iki darbo / mokymosi vietos. Taigi jiems kasdien tenka pirkti du bilietus pirmyn ir du atgal.

Nuo kovo pirmosios abiejuose maršrutuose pradeda galioti II tarifų zonos terminuotasis bilietas. Tokio visos kainos mėnesinio visų kalendorinių dienų bilieto kaina yra 51 euras; mėnesinis tik darbo dienų bilietas kainuoja 38 eurus. Nesunku paskaičiuoti, jog iki šiol per mėnesį (tik apie 21 darbo dieną), važiuojant kiekvieną dieną (iki miesto ir mieste – po 4 keliones), transporto išlaidos galėjo siekti siekti net 63 eurus.

II zonos terminuotasis bilietas suteikia teisę neribotą skaičių kartų važiuoti I ir II tarifų zonoje. Šiuos bilietus galima įsigyti „Klaipėdos keleivinio transporto“ kasose S. Daukanto 13a arba internetu. II bilietų zonoje (priemiestyje) galioja kitokios transporto lengvatų taisyklės nei mieste, todėl pirmą kartą pildant šiuos bilietus būtina išsiaiškinti savo galimybes. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder