Papildomų eilių teatre nebebus?

Papildomų eilių teatre nebebus?

Miestelėnai skundžiasi, jog ne kartą, nusipirkę bilietus į spektaklį ar koncertą pirmosiose eilėse Klaipėdos dramos teatre, vėliau pasigailėjo - teko ištiesti kaklą it žirafoms, kadangi vaizdą užstojo priekyje pristatytos dar keturios eilės kėdžių.

"Norėjome iš arti stebėti Oskaro Koršunovo "Hamletą", tad internetu pirkome brangesnius bilietus antroje eilėje. Tačiau buvome nemaloniai nustebinti, kai spektaklio metu antra eilė iš tiesų tapo šešta", - "Vakarų ekspresui" pasakojo teatro mėgėjas.

Blogiausia - pirmojoje eilėje vietas nusipirkusiems žiūrovams, nes jos yra viename aukštyje kartu su keletu pristatytų sėdimų vietų eilių.

Panašių pastabų sulaukėme ir iš kitų skaitytojų. Viena 25-erių klaipėdietė pasakojo internetu su draugais pirkusi bilietus į Aistės Smilgevičiūtės ir grupės "Skylė" koncertą, vykusį Dramos teatre. Juos kompanija įsigijo antroje eilėje, tačiau koncerto dieną labai nustebo, jog jų eilė "pasistūmėjo" ir tapo penkta ar netgi šešta.

Kitąsyk mergina su drauge susidomėjo Rimo Tumino spektakliu "Trys seserys". Bilietų į spektaklį ji ieškojo internete dvi savaitės prieš spektaklį. Tačiau, panašu, laisvų vietų buvo visai nedaug, kadangi sistema leido išsirinkti jas tik antrojo balkono paskutinėse eilėse.

"Įsigijau tuos bilietus, tačiau vos po keleto dienų prekyboje atsirado "papildomi bilietai" - priekyje pristatytos papildomos eilės. Kainų skirtumas buvo vos 2 eurai ir aš juos būčiau mielai primokėjusi, kad tik sėdėčiau pačiame priekyje, o ne salės "subinėje". Tačiau bilietai negrąžinami ir nekeičiami..." - dėstė mergina.

Teatro vadovas Tomas Juočys sutiko, kad lankytojai tokiais atvejais turėtų jaustis apgauti.

"Mes susirūpinome šia situacija. Žinoma, kai organizuojame savo renginius, pateikiame žmonėms aiškų ir teisingą salės planą. Tačiau kiti renginių organizatoriai sumąstė, kad galima pagudrauti ir parduoti daugiau bilietų salės priekyje pristatant daugiau kėdžių. Mes susisiekėme su bilietus platinančia "Tiketa.lt" ir sutarėme prekiauti bilietais tik pagal mūsų patvirtintą planą", - sakė teatro vadovas ir pridūrė, kad nuo šiol bus reikalaujama, kad organizatoriai apie tai informuotų žiūrovus.

"Renginių organizatoriai tiesiog stebi situaciją, kaip sekasi prekiauti bilietais, ir, jeigu reikia, pristato papildomų eilių. Manau, jog tai yra nesąžininga. Net jeigu neparduos visų bilietų, jie bent jau neapgaus žiūrovų", - sakė T. Juočys.

Sidebar placeholder