Pasibaisėjo rasta netvarka

Pasibaisėjo rasta netvarka

Praėjusią savaitę pietinėje miesto dalyje šunis vedžioję gyventojai pasibaisėjo netvarka - ekskrementams skirta šiukliadėžė net nebeužsidarė, mat buvo perpildyta.

Problema buvo paviešinta socialiniame tinkle "Facebook". Nors "Klaipėdos želdiniai" dėžes tuština ketvirtadieniais, situacija nesikeitė iki savaitės pabaigos.

"Kaip tik vakar praėjau pro šią vietą. Baisu... Žmonės skundžiasi, kad ekskrementai nerenkami, o kai surenka, pamirštama ištuštinti. Bjauru", - socialiniame tinkle situaciją komentavo Silvija. Prie jos prisijungė ir kiti internautai - esą tokią situaciją jie mato nuolat.

"Klaipėdos želdinių" vadovas Gediminas Valašinas patvirtino, kad augintinių ekskrementams skirtos dėžės yra ištuštinamos kartą per savaitę.

"Anksčiau tokių situacijų nėra pasitaikę. Galbūt dirbę žmonės šią vietą praleido. Jeigu taip nutiko, problema bus išspręsta", - sakė jis.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė gyventojus ramino ir teigė, kad tokiai situacijai yra alternatyvų.

"Įstatymai jau yra senokai pasikeitę. Šunų ekskrementus galima mesti į bendras šiukšliadėžes ir bendrus komunalinių atliekų konteinerius. Anksčiau iš tiesų buvo griežtas reikalavimas visa tai mesti į tam skirtas šiukšliadėžes. Jeigu yra problema, ji bus sprendžiama", - tikino I. Šakalienė.

Klaipėdoje iš viso yra apie 30 tokių šunų ekskrementams skirtų dėžių. Jos buvo pastatytos ten, kur žmonės dažnai vedžioja savo augintinius.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder