Paskelbta Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo atranka

Paskelbta Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovo atranka

Susisiekimo ministerija šiandien paskelbė konkursą VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti.

Būsimajam Klaipėdos uosto vadovui keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį įmonėje, kurioje dirbtų ne mažiau kaip 50 darbuotojų. Pretendentai turės pateikti savo, kaip būsimo įmonės vadovo, veiklos programą.

Tikimasi, kad pretendentai į šias pareigas turės patirties transporto ar kitoje susijusioje industrijoje. Privalumas taip pat būtų patirtis dirbant su Europos Sąjungos rinkomis, patirtis privačiame tarptautiniame versle bei infrastruktūros projektų vystymo patirtis.

Kandidatai į šias pareigas dokumentus gali teikti iki š. m. kovo 27 d. imtinai. Išsami informacija apie paskelbtą konkursą yra čia („Darbo skelbimai“).

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – viena didžiausių susisiekimo sektoriaus valstybės valdomų įmonių. Klaipėdos uostas jau kelinti metais iš eilės pirmauja tarp Baltijos valstybių uostų pagal krovinių krovos apimtis, aplenkdamas Latvijos ir Estijos jūrų uostus.

Sidebar placeholder