Prasidės kautynės dėl pigesnio vaikų poilsio

Prasidės kautynės dėl pigesnio vaikų poilsio

Klaipėdos valdininkai žada, kad dar šią savaitę Savivaldybės interneto svetainėje atsiras informacija, kur tėvai gali šiemet pigiau išsiųsti savo vaikus pastovyklauti. Miesto biudžeto lėšomis šiemet bus remiama 19 įvairių dienos stovyklų.

"Iš viso buvome gavę 31 programą, bet kitos neatitiko reikiamų kriterijų", - vakar minėjo Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Virginija Kazakauskienė.

Pasak jos, rinktis turėtų būti iš ko, nes atrinktų programų teikėjai siūlys vaikams sportuoti, turistauti, šokti, dainuoti, daug įvairių užsiėmimų vaikams bus siūloma bibliotekose.

"Užsiėmimų trukmė taip pat labai įvairi - vaikas galės būti užimtas nuo 5 iki 41 dienos. O biblioteka užsiėmimus ketina rengti periodiškai visus tris vasaros mėnesius", - vardijo Savivaldybės atstovė.

Šiemet iš miesto biudžeto vaikų vasaros laisvalaikiui organizuoti skirta 20 tūkst. eurų - 5 tūkst. daugiau nei pernai.

Preliminariai skaičiuojama, kad už šią sumą įvairius užsiėmimus vasarą galės lankyti 1 115 mažųjų klaipėdiečių.

"Visą informaciją, kur kreiptis, kad būtų galima užregistruoti savo vaiką, tėveliai ras Savivaldybės interneto svetainėje artimiausiomis dienomis", - žadėjo V. Kazakauskienė.

Tiesa, pernai daugelis tėvų skundėsi, kad patekti į miesto lėšomis remiamas stovyklas vaikams "iš gatvės" nebuvo paprasta, mat dažni programų tiekėjai priimdavo tik "savus" - tuos, kurie ir taip visus metus lanko jų organizuojamus būrelius. Valdininkai viliasi, kad šiemet tokių nesusipratimų nebus ir visi vaikai galės lygiomis teisėmis konkuruoti dėl vietos stovykloje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder