Prie merijos - piketas prieš dvigubus standartus

Prie merijos - piketas prieš dvigubus standartus

Trečiadienio rytą grupelė žmonių surengė piketą prie Klaipėdos miesto merijos. Akcijos dalyviai išreiškė nepasitenkinimą miesto valdžios sprendimu Etikos komisijoje svarstyti Miesto tarybos narių Ninos Puteikienės ir Viačeslavo Titovo elgesį.

Protestuotojai savo pranešime žiniasklaidai teigia, jog miesto valdžia taiko dvigubus standartus vertinant skirtingų tarybos narių veiksmus.

"Klaipėdos savivaldybės etikos komisija svarstys Niną Puteikienę ir Viačiaslavą Titovą. Neateiti, nedalyvauti negalime. Savo poziciją išreikšime piketu.

Niną Puteikienę Etikos komisija svarstys už tai, kad smirdančia pavadino Klaipėdos miesto tarybos valdančiųjų koaliciją. Liberalų sąjūdis, kuris deklaruoja save kaip Lietuvos superpatriotai, kiekvieną kartą kviečiasi Rusų aljansą į valdančiąją koaliciją. Tiek Puteikis plius komiteto atstovei Ninai Puteikienei, tiek mums, visuomeninkams, toks Georgijaus juostelių mylėtojų „pagerbimas“ yra Lietuvos valstybės ir miesto interesų išdavystė.

Daugiau nei keistai, kai meras nesikreipė į jokią komisiją, kad būtų įvertinta valdančiųjų koalicijos partnerė I. Rozova, kuri per Rusijos televiziją skleidė tikrovės neatitinkančią informaciją apie Lietuvos valdžios įvykdytą neva „didelę provokaciją prieš rusų bendruomenę“ .

Kokį Klaipėdos mero V. Grubliausko įvertinimą gauna partija „Rusų aljansas“, kai tos partijos atstovė apdergė Lietuvos šalį per rusišką kanalą? Partija „Rusų aljansas“ yra pakviečiama į Klaipėdos miesto tarybos valdančiųjų koaliciją. Nesuprantama, kodėl Rusų sąjungos partijos atstovą už panašius pasisakymus apie Lietuvos šalį ne į koaliciją kviečia, bet apskundžia Etikos komisijai?

Kai nėra jokios politinės moralės, tai yra galimybė egzistuoti dvigubiems standartams. Tokius dvigubus standartus ir demonstruoja Klaipėdos meras.

Ponas mere, manome, kad priimdamas Rusų aljansą į Klaipėdos miesto valdančiąją koaliciją „išpažinote meilę“ Georgijaus juostelių nešiotojams. Todėl nustokite žaisti negražius politinius žaidimus. Nejuokinkite tautiečius išreikšdamas savo sprendimais nuostatą apie gerą ir skriaudžiamą Lietuvos valdžios Rusų aljanso partiją bei blogą, neetišką Rusų sąjungos partiją.

Nelikime abejingi veidmainiškai Klaipėdos mero pozicijai, kai vienus valstybės šmeižikus kviečia prie valdžios stalo, o kitą – persekioja pareiškimais", - teigia piketo dalyviai.

Piketuotojai prie merijos atvyko su plakatais, kurie ragino Etikos komisijoje svarstyti Ne Niną Puteikienę ir Viačeslavą Titovą, o Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder