Rasa Vilkienė: skyrybos versle sunkesnės nei skyrybos gyvenime

Rasa Vilkienė: skyrybos versle sunkesnės nei skyrybos gyvenime

Žinoma asmeninė sporto trenerė Rasa Vilkienė išgyvena skyrybų dramą, tačiau kol vyksta oficialūs teisminiai procesai, moteris į savo rankas jau perėmė klientų srautą socialiniuose tinkluose, vykdo naujus nuotolinių treniruočių projektus ir žada visus nustebinti vardine sporto apranga, taip pat treniruokliais ir knyga.

Vienintelis verslo projektas, vis dar siejantis Tadą ir Rasą Vilkus, yra dėl karantino neveikiantis sporto klubas Klaipėdoje "Central GYM".

"Siūliau tartis, atsidalinti gražiuoju, tačiau vis kas nors netiko, galiausiai po 3,5 mėnesio tokio sutarčių braukymo advokatė pasakė - Rasa, nebegalima taip, kad žmogus vis norėtų lipti tau per galvą, tegul viską sprendžia teismas", - verslo skyrybų užkulisiais pasidalijo R. Vilkienė. Ji neslepia, kad vyro tikslas buvo verslo nesidalyti.

"Pas mus moterys vyrų palikti negali, tik vyrai gali palikti, todėl buvo pasakyta: kaip išėjai, taip ir pasilik", - skyrybų inicijavimo pasekmes vardija R. Vilkienė.

Sporto klubo dalybos neturėtų būti lengvas procesas. Klubas veikia nuomojamose patalpose, jo juridinis statusas yra viešoji įstaiga ir nors pati Rasa tikisi, kad po karantino jis atsidarys, tačiau pripažįsta, kad projektas balansuoja ant bankroto ribos.

"Aš išsisėmiau santuokoje, atidaviau dabar visas vadžias vyrui. Dabar tegul dirba, vadovauja, užteks sėdėti man ant kupros, žiūrėsim, kas kur toli nueis. Aš nebijau, aš visada dirbau po 16 valandų", - ant bankroto slenksčio atsidūrusiam klubui vadovauti likusiam vyrui linkėjimus siuntė R. Vilkienė.

Ji įsitikinusi, kad didžioji buvusio šeimos verslo dalis anksčiau gulė ant jos pečių. Dabar ji persikėlė į Vilnių, įsidarbino asmenine trenere žinomame sostinės sporto klube.

Blokavo socialinius tinklus

"Išgyvenu sunkų laikotarpį, esu kitam mieste, viskas nauja, neturiu čia draugų, esu darbuotoja, nesu savininkė, kuria daug metų buvau. Yra daug barjerų, kuriuos turiu perlipti, nemažai paaukoti, kad būčiau šiek tiek laisvesnė, būčiau geresniu žmogumi", - atviravo R. Vilkienė. Ji neslepia, kad, su vyru nesusitarus dėl klubo dalybų, ji sulaukė bandymų blokuoti jos veiklą socialiniuose tinkluose.

"Kišo pagalius į ratus. Labai dėl to išgyvenau, daug darbo įdėjau, kad viską perdaryčiau. Pasisamdžiau ir žmogų į pagalbą, perėmiau~paskyrų kontrolę, sukūriau naujas, dabar turiu net daugiau sekėjų nei anksčiau", - apie laimėtą mūšį sakė R. Vilkienė.

Kartu ji pradėjo ir naują projektą. Tai nuotolinės treniruotės rusų kalba, skirtos Dubajuje gyvenančioms rusakalbėms moterims, ištekėjusioms už turtingų arabų. Tokio projekto iniciatore tapo R. Vilkienės verslo partnerė, prekiaujanti maisto papildais. Ji ištekėjo už arabų sportininko ir gyvena Dubajuje.

Pavasario bumas

R. Vilkienė neabejoja, kad jos sėkmės paslaptis yra tai, kad ji siūlo ne vien treniruotes, o kartu ir savo pavyzdį, patirtį ir bendravimą.

"Susijungiame su klientais per "Zoom'ą", bendraujame, sprendžiame problemas, man kartais patiki tokių asmeninių dalykų..." - pasakojo R. Vilkienė. Jau šį pavasarį ji žadą tikrą naujienų bumą savo sekėjams.

"Bus daug naujienų. Ir mano knyga, ir dviračių treniruokliai bei specialūs diržai su mano vardu bei asmeninė sportinės aprangos linija", - vardija tris labai stiprius "bum" R. Vilkienė.

Treniruotės prie molo

R. Vilkienė apgailestauja, kad šiemet gali nutrūkti penkerius metus vykusios treniruotės prie jūros šalia uosto molų, kurias finansavo Klaipėdos savivaldybė.

"Dėl šeiminių peripetijų praleidau momentą,kai reikėjo pateikti paraiškas projektui Savivaldybėje, dabar teiravausi, tačiau galimybių nėra", - sakė Rasa. Ji labai norėtų bent kartą per mėnesį surengti tokią treniruotę ir galvoja, kad galėtų rasti rėmėjų tokiam projektui.

"Kai pradėjome, ta vieta prie molo buvo tuščia, dabar ten veikia kavinės, ji tapo traukos centru", - džiaugėsi R. Vikienė, kuri savo ateitį visgi susiejo su Vilniumi, kur planuoja mokytis jos dukros. Ji taip pat jau kuria planus rengti treniruotes lauke sostinėje prie Baltojo tilto.

"Į Klaipėdą tikrai norėčiau sugrįžti su projektais, juo labiau kad ir gyventi turiu kur", - visiškai nutraukti ryšių su uostamiesčiu neplanuoja R. Vilkienė. Jos svajonė yra gal jau 2022 metais mieste surengti didelę sporto šventę su scena, treneriais, kad vienu metu "Disco bike" ritmu važiuotų mažiausiai 100 žmonių. Tačiau kol kas trenerė siūlo dviratį minti nuotoliniu būdu.

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder