Remontuojamuose darželiuose - moduliniai priestatai

Remontuojamuose darželiuose - moduliniai priestatai

Kitąmet Klaipėdoje planuojama remontuoti du darželius, todėl iš anksto ieškoma sprendimų, kur būtų galima sutalpinti darželinukus, kol vyks remontas.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino, linkstama prie to, kad teks nuomoti modulinius priestatus, kuriuose būtų galima laikinai įkurdinti darželinukus.

Priminsime, kad kitąmet yra numatyti kapitaliniai darželių "Klevelis" ir "Svirpliukas" remontai. Pastarajam, pasinaudojus Europos Sąjungos fondų lėšomis, žadama statyti ir priestatą.

Pasak S. Budino, darbų pirkimo procedūros turėtų prasidėti netrukus, tačiau preliminariai skaičiuojama, kad realūs darbai galėtų prasidėti antroje 2019 metų pusėje.

"Numatyta, kad remontas tęsis maždaug metus, tad reikia spręsti, kur tuo metu bus remontuojamų darželių vaikai. Galbūt dalį jų bus galima priglausti kituose darželiuose, bet laisvų vietų yra tik pietinėje miesto dalyje esančiose ugdymo įstaigose. Tad svarstoma ir kita alternatyva - nuomoti laikinus modulius, kur ir galėtų glaustis darželinukai", - pasakojo S. Budinas.

Preliminariai skaičiuojama, kad tokiuose moduliniuose priestatuose gali prireikti įkurdinti maždaug šešias darželinukų grupes. Tikslesni skaičiai paaiškės atlikus išsamesnę analizę.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder