Sprendžia tvoros likimą

Sprendžia tvoros likimą

Ko gero, jau kitą savaitę paaiškės, kas bus daroma su prie Santuokų rūmų likusiu tvoros fragmentu. Tarp variantų minimas ir jos atstatymas.

Trečiadienį pasitarime Savivaldybės specialistai diskutavo apie aikštės prie Santuokų rūmų tvarkymo darbus. Vienas svarbiausių klausimų - ką daryti su likusiu raudonų plytų sienos fragmentu.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Olego Mariničiaus, buvo svarstytas techninis klausimas - ką daryti su tvora.

"Pačios aikštės šalia Santuokų rūmų dangos, apšvietimas, suoliukai ir kiti darbai jau suplanuoti, formuojamos konkurso sąlygos. Dabar sprendžiame, ką daryti su išlikusiu tvoros fragmentu, - sakė O. Mariničius. - Tvora yra viso komplekso dalis ir vienas iš variantų - kad reikia ją atstatyti. Svarstėme ir kitus variantus, pavyzdžiui, pasodinti tujų ar kitų medžių gyvatvorę."

Pasak valdininko, vieta, apie kurią kalbama, yra specifinė - miesto centras, visi darbai turi būti derinami su paveldosaugininkais. Be to, su aikšte ribojasi nemažai privačių teritorijų, tad būsimi darbai derinami ir su jų savininkais.

Kitą savaitę planuojama susitikti su gretimų teritorijų savininkais ir išklausyti jų nuomones. Tuomet ir ketinama priimti sprendimą, kas laukia raudonos tvoros likučių. Visos aikštės tvarkymo darbai, tikėtina, prasidės rudenį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder