Sūpynė su vaizdu į jūrą patyrė vandalų išpuolį
Sūpynė su vaizdu į jūrą patyrė vandalų išpuolį

Karklėje, šalia Olando Kepurės, klaipėdiečiams ir miesto svečiams traukos centru tapusi sūpynė su vaizdu į jūrą suniokota - ant medžiu tabaluoja tik vėjo draikomos virvės. Spėjama, kad čia pasidarbavo vandalai.

"Tegul tokiems parazitams nudžiūsta rankos", "Tokiems niekšams reikia nukapoti pirštus", "Kaip galima niokoti tokį gražų gamtos kampelį", - tokios ir panašios frazės, išgirdus šią nemalonią naujieną, mirga socialiniuose tinkluose.

Šią vietą buvo pamėgę ne tik vaikai, bet ir gražių nuotraukų mėgėjai. Vaizdai, kaip vieni ar kiti klaipėdiečiai supasi ant minėtos supynės ir grožisi įspūdingo grožio saulėlydžiais, interneto platybėse - apstu. Visgi, tikimasi, kad atsiras geradarių, kurie atveš naują tvirtą virvę ir atnaujins šią supynę.

Kiek tolėliau už Olando Kepurės yra dar viena sūpynė, tačiau ji pakabinta gana aukštai, tad vienam pačiam ant jos užlipti, ypač vaikams, nėra galimybių.

Dažnai galima išvysti vaizdelį, kaip vaikinai vargsta, kad ant aukštos supynės užkeltų savo merginas. Fotosesijų mėgėjai itin mėgsta čia pasifotografuoti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder