V. Grubliauską iš posto stumia S. Gentvilas

V. Grubliauską iš posto stumia S. Gentvilas

Likus 21 savaitei iki tiesioginių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų Klaipėdos liberalai paskelbė rinkiminį šūkį „Kartu į proveržį“ ir išskyrė 21 sritį, kurioje žada minėtą proveržį.

Klaipėda turėtų tapti besišypsančių šeimų, taip pat menų miestu, kuriame veiktų „Baltijos oksfordas“ – stiprus aukštasis mokslas, būtų išugdomi ateičiai pasiruošę moksleiviai. Čia gyventų aktyvūs ir sveiki miestiečiai, švartuotųsi dar daugiau kruizinių laivų, o turistų skaičius pasiektų milijoną. Politikai žada „liekną biurokratiją“ ir prabudusį senamiestį, kuris vis merdėja. Iššūkių liberalai surikiavę 21, mat miestiečiai nusipelnė gyventi kaip XXI amžiuje.

Paklaustas, kodėl minėtų iššūkių liberalams nepavyko įgyvendinti iki šiol, S.Gentvilas, kandidatas į merus, tikina, jog liberalai įgyvendino apie 90 proc. miestiečiams duotų pažadų.

„Ką iškėlėme – įgyvendinome. Kartais per daug racionaliai skaičiuojame ir per mažai stengiamės būti populiarūs. Ši vizija – proveržis ekonomikoje, proveržis šeimoms, kurios gyventų patogiame mieste, bendravimui su bendruomenėmis, duos postūmį šitam miestui“, – sako S.Gentvilas, tikindamas, jog ir dabar Klaipėda pelno daug laurų, mat yra pirmaujanti įvairiose srityse ir yra patogus miestas gyventi.

S.Gentvilas sako neturintis priekaištų ir dabartiniam Klaipėdos merui, taip pat liberalui Vytautui Grubliauskui, kuris Klaipėdą valdo antrą kadenciją, tačiau laiko darbams būta į valias ir atėjo laikas proveržiui.

Pats V.Grubliauskas, panašu, buvo gerokai nustebęs dėl tokio partijos kolegų posūkio. Dar išvakarėse, prieš patvirtinant kandidatą į merus, jis kolegoms išsiuntė laišką, kuriame surikiavo nuveiktus darbus, neslėpė klydęs ir mokęsis, tačiau kvietė rimtai apsvarstyti savo pasirinkimą.

Ar kandidatuos į merus trečiai kadencijai, V.Grubliauskas kol kas neatskleidė, tikindamas, jog nėra nusprendęs, su kuo ir kaip eis ir ar išvis ketina tai daryti. Tiesa, neseniai uostamiesčio radijo stotyje „Laluna“ viešėjęs politikas tikino ketinantis likti politikoje.

S.Gentvilas tikina, jog politikoje nėra paveldimų vietų, reikia kalbėti apie ateitį, o iššūkiams sako esąs pasirengęs ir jaučiasi pranokęs patį savo mokytoją V.Grubliauską.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder