"Verdenės" bendruomenei - svajonių sporto aikštynas
"Verdenės" bendruomenei - svajonių sporto aikštynas

Vakar vykęs oficialus naujojo "Verdenės" progimnazijos sporto aikštyno atidarymas - džiugus įvykis ne tik šios mokyklos, bet ir visai miesto sporto bendruomenei.

Ne tik "Verdenės" moksleiviai, mokytojai, bet ir garbūs svečiai vakar galėjo įvertinti naująjį modernų aikštyną. Visi vienbalsiai tvirtino, kad tai, ko gero, geriausias šiuo metu ne tik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje esantis mokyklos sporto aikštynas.

Simboliška, kad ši ne vieną dešimtmetį laukta dovana gimnazijos bendruomenę pasiekė būtent šiemet, kai "Verdenės" progimnazija švenčia 50-ies metų jubiliejų.

"Šiandien ypatinga šventė. Kadangi ji vyksta mokykloje, norėčiau ją pavadinti pamoka. Pamoka apie svajones, apie didelį darbą, džiaugsmą ir apie begalinį dėkingumą. Prieš kelis dešimtmečius negalėjome tikėtis, kad turėsime tokią dovaną. Juokaudavome, kad turime po langais "baseiną". Vaikai rašydavo laiškus, kad norėtų tikro plaukimo baseino, o ne pelkėtos pievos, bet tikriausiai mažai kas tikėjo, kad ši svajonė gali išsipildyti. Akivaizdu, kad labai svarbu svajoti. Ne veltui vienas literatūros klasikas yra pasakęs: "Kam tau pinigai, jei neturi svajonės", - naujuoju stadionu džiaugėsi "Verdenės" progimnazijos direktorė Rima Bėčiuvienė.

Progimnazijos vadovė padėkos raštais pagerbė visus prisidėjusius prie šios svajonės įgyvendinimo ir visų moksleivių vardu siuntė padėkos žodžius dėdėms, kurie ilgai triūsė įrengdami modernų sporto aikštyną.

"Pro mokyklos langus su mokiniais stebėjome, kaip atvažiuodavo didžiulės krovininės mašinos, kaip atsakingai plušo darbininkai. Esame jiems labai dėkingi", - kalbėjo R. Bėčiuvienė.

Jai, kaip naujojo stadiono šeimininkei, įteiktas švilpukas, o pirmąjį oficialų įvartį į naujutėlaičius futbolo vartus patikėta įspirti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktoriui Liudvikui Dūdai.

Klaipėdos miesto mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis dėkojo Savivaldybės darbuotojams, kurie, jo žodžiais tariant, ne vieną naktį nemiegojo, kad būtų tinkamai įvykdytas šis svarbus projektas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder