Viešbutis miesto centre duris atvers jau vasarą

Viešbutis miesto centre duris atvers jau vasarą

(2)

„Swedbank" Lietuvoje suteikė 5 mln. eurų vertės paskolą bendrovei „Klaipėdos Viktorija". Paskola skirta Klaipėdos miesto centre įsikūrusio viešbučio „Victoria Hotel Klaipėda" vystymui. Įgyvendinus rekonstrukcijos planus, „Victoria Hotel Klaipėda" taps vienu didžiausių ir moderniausių viešbučių Klaipėdoje, kuris siekia 4* įvertinimo.

„Esame ilgalaikis „Kaminera grupės" finansinis partneris ir džiaugiamės galėdami suteikti finansavimą projekto įgyvendinimui. Nepaisant turizmui ir viešbučių sektoriui sudėtingo laikotarpio, matome didelę ilgalaikę projekto vertę.

Klaipėdai trūko aukštus standartus atitinkančio viešbučio su gerai išvystyta ir patogia infrastruktūra, ir „Victoria Hotel Klaipėda" šią nišą uostamiestyje užpildys", – sako „Swedbank" Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

Po rekonstrukcijos darbų viešbučio komplekso patalpų plotas sieks 8,4 tūkst. kvadratinių metrų. Planuojama, kad naujajame pastate iš viso bus įrengti 105 nauji erdvūs kambariai, keletas restoranų, konferencijų salės, sporto klubas ir SPA su vandens zona.

Rekonstruojant viešbutį atsižvelgta ir į tvarumo aspektus: įrengtos išteklių valdymo, VRV šaldymo ir šildymo sistemos, bei, prisidedant prie atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo, įrengta saulės elektrinė.

„Vertiname bendradarbiavimą su „Swedbank" ir tai, kad jie palaiko mūsų projektus. Tikime, kad rekonstruotas istorinis „Victoria Hotel Klaipėda" viešbutis mūsų uostamiesčiui suteiks patrauklumo, galvojant apie turizmo sektorių, konferencijų rengimą ir apie Klaipėdos miesto svečius.

Neabejojame, kad šis sektorius, pandemijos metu patiriantis daug sunkumų, netrukus atsities. Rekonstruojant pastatą, priimti inovatyvūs sprendimai, tausojantys gamtinių išteklių sąnaudas ir tuo pačiu suteikiantys maksimalų komfortą mūsų svečiams", – teigia „Kaminera grupės" valdybos pirmininkas Arūnas Tuma.

Planuojama, kad naujai rekonstruotas viešbutis duris svečiams atvers jau šių metų vasarą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder