Vietoje automobilio policijai - vaikų žaidimų aikštelės
Vietoje automobilio policijai - vaikų žaidimų aikštelės

Už 50 tūkstančių eurų pirkti policijai automobilį atsisakę uostamiesčio politikai pavedė Savivaldybės administracijai pasirūpinti vaikų žaidimų aikštelių įrengimu. Dvi turėtų atsirasti pietinėje miesto dalyje.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Andriaus Dobranskio, vieną vaikų žaidimų aikštelę numatyta įrengti Šiaulių gatvėje, tarp 13 ir 15 namų.

"Buvo ieškoma dar vienos vietos. Nutarta, kad dar viena aikštelė turėtų atsirasti Žvejybos uosto rajone. Numatytos trys vietos - Naikupės, Kalnupės, Sulupės gatvėse. Kreipsimės į seniūnaičius, kad jie padėtų išrinkti tą vieną vietą, kur būtų patogiausia bendruomenei, vaikams žaisti", - sakė A. Dobranskis.

Jis priminė, kad aikštelės bus įrengtos Savivaldybės lėšomis.

"Patvirtinus strateginį veiklos planą atsirado 50 tūkstančių eurų. Toks buvo politikų noras. Vaikų žaidimų aikštelių mieste atsiras ir daugiau, bet vykdant kitus projektus", - teigė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Sprendimas dėl vaikų žaidimų aikštelių buvo priimtas praėjusiame Tarybos posėdyje. Atsisakyti skirti 50 tūkst. eurų programai "Saugus greitis kelyje, saugi šeima" pasiūlė Finansų ir ekonomikos komitetas. Savivaldybė tokiam siūlymui nepritarė.

"Mūsų komitete buvo toks pasiūlymas. Manau, kad gal šitoj valstybėj užteks to policinio "sekti, žiūrėti, tvarkyti". Tegul policija tvarko savo reikalus, o mes geriau skirkime pinigus vaikų aikštelei", - tąkart Tarybos posėdyje sakė Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Aidas Kaveckis.

Nepritariančių tokiam sprendimui buvo ir tarp opozicijos, ir tarp pozicijos narių.

"Aš manau, kad jei institucija kreipėsi ir saugumas mums Klaipėdos mieste yra svarbiausias, reikia palaikyti. Turime bendradarbiauti ir stiprinti savo mieste veikiančias organizacijas, ypač susijusias su visuomenės saugumu", - teigė Alina Velykienė.

Jai pritarė Andrius Petraitis, kurio manymu, papildoma transporto priemonė užtikrintų saugumą tose vietose, kuriose papildomos priežiūros reikia labiausiai.

"Policija prašo, buvo tartasi, reikėtų šią priemonę paremti Savivaldybei. Kiekvieną priemonę būtų galima kvestionuoti", - sakė A. Petraitis.

Visgi po balsavimo dauguma Tarybos narių nusprendė atsisakyti pirkti automobilį policijai, tad 50 tūkst. eurų buvo skirta vaikų žaidimų aikštelėms įrengti.

Sidebar placeholder