Vykstančiųjų į pajūrį kelyje lauks kliūtys

Vykstančiųjų į pajūrį kelyje lauks kliūtys

Kelių direkcija vairuotojams, šį savaitgalį vykstantiems į pajūrį, praneša, kad kelyje jų lauks kelios kliūtys, kurias įveikti neturėtų būti sudėtinga.

Pirmoji kliūtis - kelio remonto darbai ties Grigiškėmis. Važiuojant lėčiau net ir viena kelio juosta, šią vietą vairuotojai turėtų įveikti be didelių netikėtumų.

Antroji - tai galima spūstis prie įvažiavimo į magistralinį kelią A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda iš Kauno (Savanorių prospekto, Klaipėdos kryptimi). Ji gali rastis dėl skubių kelio remonto darbų, susietų su Vilniaus oro uosto uždarymu ir numatomu transporto srautų augimu į Karmėlavos oro uostą. Nors šie darbai vyksta ruože nuo Kauno iki Karmėlavos, tikėtina, kad savaitgalį padidėjus automobilių skaičiui, gali susiformuoti transporto spūstis.

Trečioji kliūtis laukia tų, kurie važiuoja į Neringą. Kelyje Nr. 2254 ,,Privažiuojamasis kelias prie II–osios perkėlos nuo kelio Smiltynė–Nida“ nuo 0 iki 1,3 km (iškarto persikėlus keltu nuo Klaipėdos miesto centro) vykdomi kelio rekonstravimo darbai, statoma žiedinė sankryža.

Lietuvos automobilių kelių direkcija, atsižvelgdama savaitgaliais padidėjančius atvykstančių į Neringą poilsiautojų srautus, sutarė su darbus atliekančiais rangovais, kad nuo penktadienio iki pirmadienio minėtame kelyje būtų atliekami tik būtiniausi darbai, o važiuojamojoje dalyje darbai nevyktų. Nuo rytojaus, t.y. penktadienio, 11 val. šiame ruože Nidos kryptimi bus užtikrintas eismas 3 eismo juostomis.

Vairuotojų prašome stebėti kelio ženklus, vairuoti atidžiai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder