Vytautas Grubliauskas partijos skyriui nebevadovaus

Vytautas Grubliauskas partijos skyriui nebevadovaus

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas traukiasi iš Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus pirmininko pareigų.

„Mieli kolegos ir bičiuliai,

Drąsiai kreipiuosi į jus visus būtent taip, norėdamas labiau nei aiškiai visiems jums ir kiekvienam jūsų pasakyti – nepaisant mano apsisprendimo atsisakyti skyriaus pirmininko posto, apie kurį pagarsinau paskutiniajame skyriaus Tarybos posėdyje, mano vertybėse, požiūriuose, bendravime ir partinėje skyriaus veikloje niekas nesikeičia. Esu nuoširdžiai dėkingas visiems jums, kiekvienam iš jūsų, įgijęs jūsų pasitikėjimą daugiau nei prieš metus – tai didžiulė garbė man. Tikėjau ir tikiu kaip visos mūsų partijos ir be abejo konkrečiai mūsų skyriaus potencialu bei galimybėmis ir niekada tuo neabejojau.

Taigi, keliais žodžiai apie darbus, kaip lemiamus motyvus mano apsisprendimui. Kaip jau visi žinote, aktyviai ėmiausi tiesioginio dalyvavimo ir vadovavimo visai jau parengtos „Mėlynosios strategijos“ pristatymo, atstovavimo, globojimo ir realaus įgyvendinimo – tai kertinis miesto ambicijas įkūnijantis „konstitucinis“ dokumentas. Taip pat didžiules pastangas esu pasiruošęs ir jau tenka skirti ir dar vienos drąsios ir ambicingos idėjos globojimo procese – kalbu apie ambiciją Klaipėdai 2021 tapti Europos Jaunimo sostine. Darbą pradėjo ir aukšto atstovavimo lygio darbo grupė, vadovaujama premjero, kurios tikslas – suderinti bent kol kas vis dar nelengvai tarpusavyje derančius miesto/uosto bendruosius planus – misija itin atsakinga ir sudėtinga, bet būtina. Tik priminsiu, esu „gana drausmingu“ Europos Regionų komiteto nariu, dirbančiu dviejuose komitetuose. Jei dar tik priminsiu, kad esu ir Regioninės Plėtros Tarybos pirmininkas, Asociacijos „Klaipėdos Regionas“ prezidentas, o pastarosiomis dienoms dar ir Klaipėdos universiteto Tarybos narys, natūraliai gali klausimas – susireikšmino.

Bet besąlygiškai užtikrinu - tikrai nesu postų ar pareigų „medžiotojas“ ir nenoriu, kad tai būtų vertinama kaip subtili „savigyra“, tačiau tuo pat metu - ir nesikratau man patikimos atsakomybės bei deleguoto atstovavimo. Manau, kad tiesioginis darbas, deramas miesto interesų atstovavimas įvairiose institucijose svarbi platforma ir visų mūsų raiškai bei vertinimui, todėl ir nusprendžiau - koncentruotis tiesioginei politinei veiklai. Manau, kad pagal mano veiklą ir atliekamus darbus daugeliu požiūriu bus vertinamas ir visų mūsų darbas ir veikla, o jos neefektyvumas – atsilieps taip pat visiems mums, neabejotinai.

Kita vertus, pastaruoju metu gal kiek ir apmaudu, bet man vis dažniau tenka atlikti dar ir „taikos balandžio“ ar „gaisrininko – gelbėtojo“ misiją, bet apie tai konkrečiau ir detaliau bus galima pakalbėti visuotinio susirinkimo metu, jei tik tam bus poreikis. Kadangi tikiu, kad pritarsite mano pasiūlytai visuotinio susirinkimo darbotvarkei, tad naudodamasis proga bei rodydamas pavyzdį siūlau pradėti kandidatūrų kėlimą. todėl nebijojau išreikšti ir aiškų bei nedviprasmišką savo asmeninį (būtent – tik asmeninį) palaikymą Sauliaus Budino kandidatūrai į skyriaus pirmininko postą, nors kaip ir jūs visi puikiai suprantu – galutinis verdiktas bus viso skyriaus sprendimas ir apsisprendimas ir neimituojant demokratijos, - bet konkurencija visiškai suprantamas ir sveikintinas reiškinys“ - laiške partiečiams rašo V. Grubliauskas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder