Ar senjorę Palangos centre apiplėšė mažamečiai berniukai?
Ar senjorę Palangos centre apiplėšė mažamečiai berniukai?

Praėjusį sekmadienį, vasario 21 d., Palangos socialinius tinklus viesulu apskriejo ramiam mūsų kurortui nebūdinga žinia. Linos Š. (redakcijai pavardė yra žinoma) žinutė Facebook palangiškių grupėje „Vieninga Palanga“ skelbė: „Palangiškiai, saugokite save ir savo senyvus artimuosius.

Šiandien, apie 16 val., kažkur Kastyčio-Ganyklų g., buvo apiplėšta garbaus amžiaus moteris. Ji pasakojo, kad prie jos priėjo maždaug 10-13 metų berniukai ir prašė (duoti – PT) vieną eurą nupirkti gėlių gimtadienio proga. Moteris davė eurą, o berniukai dar pasisūlė panešti sunkius pirkinius. Jai sutikus, berniukai ėjo iš paskos, staiga išplėšė rannkinę iš rankų ir pabėgo. Policijai, žinoma, pranešta. Būkite budrūs!”

Lina Š. pirmadienį, 11 val. 06 min., sakė www.palangostiltas.lt, kad moteris (redakcijai jos vardas ir pavardė jau yra žinomi –PT), kad moteris buvo „sukrėsta."

„Man pati nukentėjusioji papasakojo, kas jai nutiko. Ji yra garbi ir žinoma moteris. Ji buvo be gali sukrėsta. Aš jai padėjau iškviesti policiją, nes ji nesusigaudė, kokiu adresu ją kviesti. Aš atsitiktinai moterį sutikau, tiksliau ji blaškydamasi su telefonu rankoje pribėgo (prie manęs) – aš kieme vedžiojau šuniuką. Viskas įvyko apie 16-17 val. Paskambinau Bendruoju pagalbos telefonu, dispečerė liepė kartu palaukti policijos pareigūnų. Tad jų kartu ir sulaukėme. Užpuolikų berniukų nemačiau,“ – „Palangos tiltui“ pasakojo Lina.

Pirmadienio rytą Algirdas Budginas, Palangos miesto policijos komisariato viršininkas, sakė „Palangos tiltui“, kad jis apie šį įvykį žinąs.
„Pareigūnai tikslina jo aplinkybės. Patvirtinti ar paneigti šio įvykio tikrumą negalime, kol nesurinkome pakankamai duomenų,“ – sakė A. Budginas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder