Artėja nėščiosios nužudymu kaltinamo klaipėdiečio teismas

Artėja nėščiosios nužudymu kaltinamo klaipėdiečio teismas

Šią savaitę Klaipėdos apygardos teisme turėtų būti pradėta nagrinėti baudžiamoji dėl išžaginimo, seksualinio prievartavimo, nėščios moters nužudymo bei mirusiojo palaikų išniekinimo.

Šių sunkių nusikaltimų padarymu kaltinamas anksčiau neteistas 24 m. klaipėdietis V. B.

Praėjusių metų spalio 27 d. ankstų rytą (apie 06.30 val.) Klaipėdoje, laukymėje prie garažų Lipkių g. benamis aptiko nuogos negyvos moters lavoną ir apie tai pranešė garažų bendrijoje sargu dirbančiam asmeniui.

Jaunos nėščios moters nužudymu įtariamą asmenį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė tos pačios dienos vakarą. Teismui patenkinus prokuroro prašymą, įtariamasis buvo suimtas 3 mėn.

Po medicinos ekspertų išvadų, V. B. buvo pareikšti įtarimai ne tik dėl nėščios moters nužudymo, siekiant paslėpti kitą nusikaltimą, (pagal LR BK 129 str. 2d. 4p. ir 11p.), bet ir dėl jos išžaginimo bei seksualinio prievartavimo (BK 149 str. 1 d., 150 str. 1d.) ir mirusiojo palaikų išniekinimo (BK 311 str. 1d.).

Šių metų liepą ikiteisminis tyrimas Klaipėdos apygardos prokuratūroje buvo baigtas ir byla su kaltinamuoju aktu perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui. Kaltinamasis teismo laukia suimtas.

Neatmestina, kad ši byla bus nagrinėjama už uždarų durų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder