Avarijoje prie Dovilų prispaustas žmogus

Avarijoje prie Dovilų prispaustas žmogus

Mažiausiai du žmonės buvo sužaloti trečiadienį Klaipėdos rajone susidūrus automobiliui BMW ir sunkvežimiui. Po avarijos vieną užspaustą žmogų vadavo ugniagesiai.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, trečiadienio rytą, apie 7 val. 41 min., pagalbos tarnybos gavo pranešimą apie eismo įvykį Klaipėdos rajone, Kisinių kaime, per kurį buvo prispaustas žmogus.

Kaip portalui lrytas.lt pranešė Klaipėdos apskrities VPK atstovė Andromeda Grauslienė, avarijos metu susidūrė krovininė transporto priemonė su lengvuoju automobiliu.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos ir Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį buvo perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Vida Šmigelskienė informavo, kad įvykio metu susidūrė legvasis BMW markės automobilis su sunkiasvoriu "Kamaz". 

Buvo pranešta, kad avarijos metu prispausti du lengvuoju automobiliu keliavę žmonės. Tačiau į įvykio vietą atvykę ugniagesiai rado transporto priemonėje prispaustą vairuotoją. 

Panaudojus plėstuvus ir žirkles buvo išlaisvintos vyro kojos.

Abu BMW vykę žmonės perduoti greitosios pagalbos medikams. Sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas nenukentėjo.

Po įvykio ugniagesiai sutvarkė kelią, kelyje eismas atlaisvintas.

Sidebar placeholder