Avarijos kaltininkės organizme - "vyriškos" promilės

Avarijos kaltininkės organizme - "vyriškos" promilės

Antradienį, apie 18.00 val., Klaipėdoje, Baltijos pr., vieno prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, susidūrė trijų moterų vairuojami automobiliai. Avarijos kaltininkei nustatytas sunkus girtumo laipsnis - 2,89 prom. alkoholio.

Automobilio "Audi A 4" vairuotoja Jolanta su mažamete mergaite išlipo iš mašinos ir ėjo link parduotuvės, kai staiga už nugaros išgirdo dunktelėjimą. Atsisukusi pamatė, kad labai nesėkmingai iš stovėjimo vietos bando išvažiuoti automobilis "Volvo V40", kuris po to atsimušė į kabrioletą "Renault Megane", stovėjusį kitoje aikštelės pusėje, o ir grįždamas į savo stovėjimo vietą, "Volvo" dar kartą nubrėžė "Audi" duris.

Avarija nedidelė, bet incidento dalyviams kilo įtarimai, kad "Volvo" vairuotoja labai girta, tad buvo iškviesta policija, kuri nustatė, kad vairuotojos Renatos M., gim. 1987 m., organizme tūno labai didelis kiekis alkoholio - 2,89 promilės.

Po aikštelę slampinėjęs Tadas aplinkiniams aiškino, kad Renata, jo bendradarbė, abu dirba "prie baldų". Šiandien nutarė išgerti. Jis ne durnas, sau paėmė "nol penkis", išgėrė, ir mašiną paliko prie darbo, o bendradarbė pasišovė jį parvežti namo. Jam ji girta neatrodė. Ji jam atrodė blaiva ir graži, tad Tadas nustebo, jog bendradarbės organizme rastas toks didelis kiekis alkoholio.

Mašina išvežta į policijos saugomų automobilių stovėjimo aikštelę, o neblaiviai vairuotojai surašytas administracinių teisių pažeidimo protokolas.

Moters laukia 4000-5000 litų bauda. Taip pat atimant vairuotojo pažymėjimą nuo trejų iki penkerių metų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder