Brazauskienės sūnus teisme vėl nepasirodė

Brazauskienės sūnus teisme vėl nepasirodė

Politikės ir verlininkės Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas jau antrą kartą paprašė atidėti administracinės bylos, kurioje jis kaltinamas vairavimu išgėrus, nagrinėjimą.

Birželio 30-osios naktį jo vairuojamas automobilis "Porsche Cayenne" buvo sustabdytas Alksnynės kelio poste. Dėmesį į eilėje stovinčią mašiną pareigūnai atkreipė dėl to, kad vairuotojas nuolat spaudė garsinį signalą ir mirgino žibintus.

Patikrinus vairuotoją kilo įtarimų, jog jis neblaivus ir dėl to E. Butrimas (gim. 1971 m.) buvo sulaikytas, o "Porsche" pristatytas į Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro aikštelę. Automobilį kitą dieną po įvykio atsiėmė E. Butrimo mama K. Brazauskienė.

Tyrimo metu paaiškėjo, jog "Porsche" priklauso jos valdomam "Draugystės" viešbučiui.

Tuo tarpu E. Butrimui teks stoti prieš teismą ir gintis nuo rimtų kaltinimų: bylos duomenimis, jis vairavo vidutiniškai apsvaigęs, be to, per metus tai jau antrasis kartas, kai jis baudžiamas už tokį pažeidimą ir neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Todėl jam gresia ne tik tūkstantinė bauda, bet ir teisės vairuoti iki 4 metų atėmimas, areštas iki mėnesio bei transporto priemonės konfiskavimas.

Tačiau atversti bylos kol kas nepavyksta. Liepos viduryje E. Butrimas paprašė nagrinėjimą atidėti dėl to, kad reikėjo surinkti visą būtiną medžiagą, o šiandien to paties padaryti vėl nepavyko: dieną prieš posėdį E. Butrimas nutraukė sutartį su advokatu, tad nagrinėjimas vėl atidėtas ilgiau nei savaitei - kol kaltinamasis susiras naują gynėją.

"Man gresia labai rimta atsakomybė, todėl advokatas būtinas. Tikrai nepiktnaudžiauju savo teisėmis ir bylos vilkinti nesiekiu", - rašo jis savo prašyme teismui.

Be to, nepatvirtintais duomenimis, poste tą naktį budėjusiam pareigūnui E. Butrimas pasiūlė 600 litų, kad šis užmerktų akis prieš pažeidimą, tačiau policininkas tuo nesusigundė.

"Algą gaunam, tėvynei tarnaujam, pavyzdį rodyti reikia", - sakė jis.

Patyręs patrulis, byloje atstovaujantis Neringos policiją, teigė tik vėliau sužinojęs, kokiai personai surašė protokolą.

Dėl bandymo papirkti valstybės pareigūną pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder