Dėl moters žūties - dar viena byla

Dėl moters žūties - dar viena byla

Pirmadienį Klaipėdos apygardos teismas pradėjo nagrinėti moters nužudymo, kuriam kelią užtverti galėjo policijos pareigūnai, aplinkybes.

Nusikaltimas buvo įvykdytas šių metų vasario 11-ąją Dituvos soduose. Už smurtą šeimoje anksčiau ne kartą teistas Povilas Valeika užmušė savo žmoną Loretą, nors vyrui dėl nevaldomų kumščių jau buvo uždrausta artintis prie šeimos namų.

Po paskutinio teismo už smurtą šeimoje jam taip pat buvo skirta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, tačiau šį nuosprendį apskundė pati L. Valeikienė. Jei ne jos skundas, P. Valeika už grotų būtų sėdęs vasario 12-ąją.

Velionė lemtingąjį vakarą telefonu šaukėsi policijos pagalbos, tačiau šie į įvykio vietą atvažiavo tik po žmogžudystės. Dėl to buvo atliktas tarnybinis patikrinimas, o vėliau tą vakarą budėjusių policininkų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl netinkamai atliktų pareigų.

Nužudytosios brolis, kuris po tragedijos ėmėsi globoti be mamos likusius 4 mažamečius vaikus, siekia iš Policijos departamento prisiteisti milijoninę sumą.

Žmoną mirtinai sumušusiam P. Valeikai pareikšti kaltinimai itin žiauriai nužudžius bejėgiškos būklės artimą žmogų. Už tai gresia 5-20 metų laisvės atėmimas arba įkalinimas iki gyvos galvos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder