Eligijus Masiulis nesulaukė gimtadienio dovanos

Eligijus Masiulis nesulaukė gimtadienio dovanos

Šiandien 44-ąjį gimtadienį švenčiantis Eligijus Masiulis nesulaukė dovanos iš Vilniaus apygardos teismo - nuspręsta jam negrąžinti per kratą rastų namuose bei politiko automobilyje 242 tūkst. eurų. Pratęsti pinigų areštą penktadienį ir vėl paprašė prokuroras Justas Laucius.

Anksčiau teismo posėdžiuose E. Masiulio advokatas Mindaugas Bliuvas nesutiko su prokuroro prašymu ir sako, kad kratos metu buvo paimti ne tik ginamojo, bet ir jo šeimos narių pinigai. Tuo tarpu E. Masiulis neigė, kad gauti pinigai iš „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio buvo kyšis. Pasak jo, tai buvo asmeninė paskola E. Masiuliui.

„Atsakingai noriu pareikšti, kad pinigus iš Kurlianskio gavau kaip paskolą investicijai į nekilnojamąjį turtą. (...) Kaip tik mano žmonos šeima ketino per varžytines įsigyti nekilnojamojo turto Palangoje“, - sakė E. Masiulis.

„Aš Kurlianskio paklausiau, ar jis, esant poreikiui, paskolintų man pinigų“, - teisme sakė kaltinamasis.

Kaltinamajame akte rašoma, kad E. Masiulis paėmė 106 tūkst. eurų, o ne 90 tūkstančių. Pasak E. Masiulio, jis iš R. Kurlianskio paėmė 90 tūkstančių eurų ir pasidėjo juos į automobilio bagažinę.

„Sėdėdamas automobilyje surašiau su trijų procentų palūkanomis susitarimą dėl devyniasdešimties tūkstančių eurų paskolos. (...) Juodoje rankinėje buvo ir šešiolika tūkstančių eurų mano asmeninių pinigų, kuriuos turėjau paduoti žmonos seseriai“, - sakė E. Masiulis.

Pasak E. Masiulio, tai buvo civiliniai santykiai su R. Kurlianskiu, patvirtinti paskolos susitarimu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder