Galimai dėl traktoriaus tėvą užkapoję nepilnamečiai stos prieš teismą

Galimai dėl traktoriaus tėvą užkapoję nepilnamečiai stos prieš teismą

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras Marius Fokas baigė tyrimą dėl nužudymo, vagystės ir nusikalstamu būdu gauto turto realizavimo. Nusikalstamų veikų padarymu kaltinami du nepilnamečiai Šiaulių rajono gyventojai.

Po Šiaulių apskrities VPK Šiaulių rajono PK pareigūnų atlikto tyrimo nustatyta, kad 2012 m. balandžio 5 d., naktį, 16 m. A. Ž. ir 17 A.V., būdami apsvaigę nuo alkoholio ir norėdami pasivažinėti traktoriumi, kuris buvo A. V. tėvo kieme, tačiau bijodami, kad gali išgirsti tėvas ir jiems sutrukdyti, sugalvojo jį užmušti. Pasinaudodami nukentėjusiojo bejėgiška būkle dėl miego ir apsvaigimo nuo alkoholio, 16 m. A. V. lovoje miegančiam tėvui plaktuku sudavė nemažiau kaip du kartus į galvos sritį, o 17 m. A. Ž. sudavė smūgius nemažiau kaip du kartus kirviu į galvos sritį. Nuo patirtų sužalojimų vyras įvykio vietoje mirė. Po to abu kaltinamieji pagrobė nukentėjusiojo turtą (motorinį pjūklą, plastikinį indą pripiltą benzino, mobiliojo ryšio telefoną). Pareigūnai nustatė, kad kitos dienos vakare, motorinį pjūklą kaltinamieji pardavė už 200 litų, pažįstamam asmeniui.

Prokuroras pažymėjo, kad kaltinamųjų atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra tai, kad jie nusikalstamas veikas padarė būdami apsvaigę nuo alkoholio ir bendrininkų grupėje.

Kaltinamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė - suėmimas nuo sulaikymo dienos.

Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių apygardos teismas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder