Garliavos smurtas netiriamas jau pusę metų

Garliavos smurtas netiriamas jau pusę metų

Šeštadienį laisvieji menininkai ir piliečių sambūrio „Tie-SOS!“ nariai minėjo Garliavos antpuolio pusmetį, kai 240 policininkų ir specialiųjų dalinių pareigūnų šturmu padėjo „įgyvendinti teismo sprendimą“.

Užvakar sukako lygiai pusė metų nuo tada, kai gegužės 17 d. Drąsiaus Kedžio dukra buvo perduota jos motinai Laimutei Stankūnaitei ir nuo tol mergaitės gyvenimas tapo „valstybės paslaptimi“.

Šalia Simono Daukanto aikštės esančioje Vilniaus Šv.Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčioje buvo laikomos mišios už Lietuvą ir laisvę, po mišių vyko pilietinė meninė akcija „Neužmirškim, nesitrauksim!“.

Į akciją susibūrę žmonės apgailestavo, kad iki šiol neištirtas smurto aktas, per kurį mergaitė buvo išplėšta iš senelių namų ir perduota biologinei motinai, nors prezidentė Dalia Grybauskaitė dar prieš pusmetį yra viešai paraginusi ištirti visas smurtavimo aplinkybes.

Atsakydami į valdžios savivalę ir smurtą piliečiai S.Daukanto aikštėje penkis mėnesius - iki spalio 17-osios - vykdė politinio protesto akciją, šiuo metu ji tęsiama kiekvieną ketvirtadienį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder