Girtą „gaidelį“ policininkai apipurškė dujomis ir ištraukė per langą

Girtą „gaidelį“ policininkai apipurškė dujomis ir ištraukė per langą

Tai, kad sekmadienio rytą Klaipėdos kelių policijos biuro pareigūnai išaiškino penkis girtus vairuotojus, tarp kurių buvo ir muitininkas ir karys, tebuvo zuikio dainos, palyginus su tuo, kas vėliau atsitiko reido metu Klaipėdos rajone.

Po pietų Klaipėdos kelių policijos biuro patrulių ekipažai persikraustė į Klaipėdos rajoną. Kelyje Vėžaičiai-Plungė pirmas įkliuvo dviratininkas - lengvas girtumas - 0,98 prom.. Pilietis važiavo grybauti linksmai.

Antras girtas pilietis važiavo Plungės link iš pirties. Automobilio "Audi A6" vairuotojas buvo vidutinio girtumo - 2,12 prom. Pričiuptas pilietis bandė skambinti svarbiems komisarams, kad padėtų. Tačiau komisarai neatsiliepė.

Tuo metu nuo Plungės atvažiavo automobilis "Opel Vectra". Pareigūnai pastebėjo, kad jo vairuotojas, automobilyje buvęs vienas, mikliai persėdo ant galinės sėdynės ir užrakino duris iš vidaus. Į pareigūnų reikalavimus atidaryti duris, pateikti dokumentus, nereagavo, juos iškoneveikė necenzūriniais žodžiais, girdint pašaliniams asmenims.

Pareigūnų kantrybės taurė buvo perpildyta. Į automobilį buvo pripurkšta ašarinių dujų. Išdaužtas keleivių pusės durelių stiklas ir nepaklusnus pilietis ištrauktas iš mašinos lauk.

Čia su akiviazdžiai neblaiviu vairuotoju ristynės tęsėsi iki tol, kol galiausiai jam buvo uždėti antrankiai. Net ir surakintas pilietis, išsivoliojęs kibiuose, tęsė savo burnojimą. Grasino pareigūnams, atsisakė pūsti į alkoholio matuoklį, visiems žadėjo prastą gyvenimą, žadėjo iš evakuatoriaus padangų išleisti orą, siūlė kai kuriems pareigūnams neskaudžiai padaryti tatuiruotes. Gyrėsi, kad jį čia visi žino, ir jam nieko nebus. Kentės pareigūnai, ne jis.

Paaiškėjo ,kad šis pilietis, vėžaitiškis Marius Gelažius, gim. 1990 m., ne tik dabar turės reikalų su policija, bet jau ir turi. Neseniai grįžęs iš užsienio jis jau pabuvojo Klaipėdos rajono policijos komisariato kameroje už alkoholio vartojimą viešoje vietoje ir keiksmus.

Dabar piliečiui surašyti du administracinių teisių pažeidimų protokolai. Už atsisakymą tikrintis blaivumą (komisariate "erelis" vis dėlto papūtė į alkoholio matuoklį - 1,53 prom.) ir pasipriešinimą policijos pareigūnams.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder