Girtas vairuotojas policininkams siūlė kyšį

Girtas vairuotojas policininkams siūlė kyšį

Penktadienį, apie 03.10 val., Klaipėdoje, Kretingos gatvėje, patruliai pastebėjo, kaip nuo naktinės parduotuvės pajudėjo automobilis „VW Sharan“, kuris pradėjo važiuoti dideliu greičiu, be šviesų.

„VW Sharan“ sukėlė įtarimų, todėl policijos pareigūnai sustabdė automobilį. Nespėjus prieiti, iš jo išlipo vairuotojas, gim. 1979 m., kuris buvo akivaizdžiai neblaivus, bendraujant nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, vyras kalbėjo nerišliai.

Asmens paprašius pateikti dokumentus, jis jų nepateikė, vis kartojo, kad nori susitarti. Vairuotoją pareigūnai kelis kartus įspėjo, kad už bandymą papirkti yra numatyta baudžiamoji atsakomybė, tačiau jis į tai dėmesio nekreipė, toliau vengė pateikti dokumentus ir prašė susitarti. Vyrui policininkai kartojo, kad susitarti nepavyks, tada vairuotojas demonstratyviai atkišo savo piniginę ir pasakė, kad ją atiduoda, o pats eina namo. Vyriškis pradėjo bėgti, nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams sustoti, vengė sulaikymo, priešinosi aktyviais veiksmais.

Jis sulaikytas ir pristatytas į komisariatą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder