Kontrabandinių cigarečių naikintojai įtariami rūkalus pardavę

Kontrabandinių cigarečių naikintojai įtariami rūkalus pardavę

Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių pareigūnai, tikrindami informaciją apie akcizais apmokestinamų prekių kontrabandą, pasidomėjo, kaip konfiskuotos cigaretės yra naikinamos.

Spalio 27-ąją pareigūnai prie UAB "Vilniaus vandenys" priklausančios teritorijos, esančios Titnago gatvėje, sulaikė automobilį "VW Multivan", kurį vairavo S. G., gimęs 1975 metais.

Automobilis išvažiavo iš minėtos teritorijos, kurioje veikia UAB "Biastra Plius", laimėjusi konkursą vykdyti konfiskuotų prekių, taip pat ir kontrabandinių cigarečių, naikinimą.

Mikroautobuse pareigūnai aptiko 40 dėžių cigarečių. Minėtoje teritorijoje sulaikyti dar aštuoni UAB "Biastra plius" darbuotojai - gamybos vadovas, meistras ir dar šeši darbininkai. Atlikus kratą UAB "Biastra Plius" pagalbinėse patalpose rasta dar 10 dėžių nesunaikintų cigarečių.

Tyrėjai nustatė, kad tą dieną naikinimui buvo atvežta apie 300 dėžių cigarečių iš Kauno teritorinės muitinės sandėlio. Cigaretės buvo naikinamos dalyvaujant konfiskuotų ir Valstybės naudai perduotų tabako gaminių sunaikinimo komisijai.

Pareigūnai įtaria, kad ir kitos konfiskuotos prekės ne visos būdavo sunaikinamos, o nelegaliai grąžinamos į rinką.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimų skyrius.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder