Kretingoje rasta gausybė naminės degtinės ir kontrabandinių cigarečių

Kretingoje rasta gausybė naminės degtinės ir kontrabandinių cigarečių

Vykdydami  teisėtvarkos pažeidimų, susijusių su nelegaliu alkoholiu, kitomis nelegaliomis akcizinėmis prekėmis, ir nusikalstamų veikų užkardymą Kretingos rajono policijos komisariato Kriminalinės bei Viešosios policijos skyrių pareigūnai penktadienį po pietų Geležinkelio gatvėje sustabdė ir patikrino automobilį "Mercedes Benz", kurį vairavo R. M. (gim. 1975 m.).

Automobilio salone buvo rasta ir paimta trys plastikiniai 10 litrų talpos bakeliai, kuriuose, įtariama buvo apie 30 litrų naminės degtinės bei 30 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Siekiant išsamiai atskleisti nusikalstamą veiką, tinkamai pritaikyti baudžiamąjį įstatymą dėl draudžiamų laikyti daiktų galimo slėpimo, buvo atliktos kratos sulaikytosios bei su ja įtariamai susijusių asmenų namuose bei pagalbinėse patalpose, kurių metu R. M. namuose rasta ir paimta vienas 1 litro talpos plastikinis butelis, manoma, naminės degtinės, vienas 3 litrų talpos stiklainis, iki pusės pripildytas raudono skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, ir dviejų rūšių 15 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Garaže rastas ir paimtas 21 plastikinis indas, nuo 5 iki 10 litrų talpos, kuriuose buvo apie 190 litrų gėrimo, per 2,7 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija rajono gyventojus ragina nelikti abejingais ir pranešti policijos pareigūnams apie galimus naminukės bei kontrabandinių cigarečių prekybos atvejus. Telefonai - (8-445) 79 100, 75713 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Sidebar placeholder