Močiutė apskundė kontrabandą slėpusius anūkus, šie atkeršijo tuo pačiu

Močiutė apskundė kontrabandą slėpusius anūkus, šie atkeršijo tuo pačiu

Šalčininkų rajone gyvenanti močiutė pareigūnams įskundė du savo anūkus, esą slepiančius kontrabandines cigaretes. Pradėjus aiškintis įvykio aplinkybes, vienas anūkų, manoma, keršydamas, pasieniečiams įdavė savo senelę. Antradienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Gintaro Žagunio užkardos budėtojai gavo informaciją iš policijos pareigūnų, kad į juos telefonu kreipėsi 70-metė. Ji pranešė, kad vienoje Šalčininkų rajono Padvarių kaimo sodybų du jos anūkai, 22 ir 23 metų, slepia kontrabandines cigaretes.

Į nurodytą sodybą, esančią maždaug už 3 km nuo sienos su Baltarusija, nuvyko bendras pasieniečių ir policininkų ekipažas. Pareigūnai čia aptiko nelegaliai į Lietuvą atgabentų rūkalų - malkinėje buvo 20 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis ir rusiškomis banderolėmis.

Naktį iš antradienio į trečiadienį į G. Žagunio užkardą pėsčiomis atėjo vienas iš anūkų.

Kaimietis pasieniečiams pranešė, kad jo močiutė tame pačiame name irgi slepia kontrabandinius rūkalus. Į Padvarių kaimą pareigūnams teko vykti antrą kartą.

Pasieniečiams kartu iš užkardos atvykęs anūkas nurodė, kad jo senelė cigaretes slepia namo palėpėje. Į ją užlipęs vyras pats žemyn numetė 4 rūkalų dėžes, iš viso 2 tūkst. pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder