Mokyklą Kretingos rajone apšaudė jaunuoliai

Mokyklą Kretingos rajone apšaudė jaunuoliai

Praėjusią savaitę pradėjus tirti, kas išdaužė Kretingos rajono Baublių pagrindinės mokyklos langus paaiškėjo, kad grupė jaunuolių linksminosi į juos šaudydami iš medžioklinio šautuvo.

Mokyklos direktorės pareiškimas apie išdaužtus du plastikinius langus Kretingos rajono policijos komisariate užregistruotas kovo 14-ąją, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pareigūnai, apžiūrėdami įvykio vietą, netruko išsiaiškinti, kad mokyklos langai išdužo dėl į juos paleistų šūvių. Užfiksuotos aplinkybės patvirtino, kad šūvių būta ne vieno - išdužo ne tik antro aukšto langų stiklai, bet apgadintas lango rėmas, išorinė pastato ir klasės sienos.

Jau kitą dieną sulaikytas įtariamas to paties kaimo gyventojas V. I. (gim. 1988 m.), kuris prisipažino įvykdęs nusikaltimą.

Per labai trumpą laiką buvo atliktas operatyvus ir išsamus tyrimas, kurio metu atlikta daug procesinių veiksmų: pareigūnai kratų metu rado ir paėmė slėptus neteisėtai turėtus net du medžioklinius šautuvus, keliolika šovinių bei kitų tyrimui reikšmingų daiktų.   

Šioje byloje įtarimai, įvykdžius viešosios tvarkos pažeidimą bei dėl neteisėto šaunamųjų ginklų ir šaudmenų laikymo, pareikšti jau minėtam V. I. (gim. 1988 m.) bei S. J. (gim. 1985 m.), P. L. (gim. 1962 m.), Ž. L., (gim. 1994 m.) ir R. P. (gim. 1986 m.).

Šie asmenys policijai žinomi, jiems paskirtos kardomosios priemonės.

Už pagalbą atskleidžiant šį įžūlų nusikaltimą policija dėkoja Baublių kaimo bendruomenei.

Sidebar placeholder