Naglis Puteikis nuo teismo neišsisuks

Naglis Puteikis nuo teismo neišsisuks

Nors Klaipėdos miesto apylinkės teismas prokurorams buvo grąžinęs papildyti Kultūros paveldo departamento (KPD) Klaipėdos teritorinio padalinio vedėjo Naglio Puteikio bylą, šiam valstybės tarnautojui išvengti teisiamųjų suolo nepavyks - byla vėl atsidūrė teisme.

VE.lt jau yra rašyta apie tai, kad gegužės pradžioje Klaipėdos apygardos prokuratūra perdavė į apylinkės teismą kaltinamąjį aktą dėl galimo N. Puteikio piktnaudžiavimo tarnyba nevykdant teismo sprendimo.

KPD juristai pateikė skundą dėl baudžiamosios bylos N. Puteikiui iškėlimo pagrįstumo ir teisėtumo - esą teismo įpareigojimas buvo skirtas valstybės įstaigai, o įgaliotas valstybės tarnautojas, atlikdamas teismo įpareigojimą, veikė kompetencijos ribose, nepažeisdamas Valstybės tarnybos įstatymo įpareigojimo laikytis Konstitucijos ir įstatymų.

Birželio 6 dieną Klaipėdos apylinkės teismas savo nutartimi N. Puteikio bylą grąžino prokurorui Sigitui Jasevičiui - neva jo surašytas kaltinamasis aktas neatitiko įstatymo keliamų reikalavimų, o jo vadovaujamo ikiteisminio tyrimo metu esą padaryta pažeidimų. Teismas įpareigojo prokuratūrą per tris mėnesius nustatytus pažeidimus pašalinti.

Prokurorai tokią nutartį apskundė Klaipėdos apygardos teismui. Šiandien pastarojo teisėjai patenkino prokurorų skundą ir panaikino minėtą birželio 6-osios apylinkės teismo nutartį.

Šiandieninis sprendimas yra neskundžiamas.

Juo N. Puteikis nėra patenkintas.

"Labai gaila, kad likus vienai dienai iki rinkimų Klaipėdos prokuratūra ir apygardos teismas bando formuoti mano įvaizdį, taip siekdami daryti įtaką rinkėjams.

Sunku įsivaizduoti, kad galiu būti kaltinamas padaręs žalą valstybei dėl to, kad neleidžiu niokoti istorinio miesto centro. Veikiu vadovaudamasis sąžine, gyniau ir ginsiu šį miestą nuo niokojimo ir teršimo, o žmones – nuo neteisybės“, - VE.lt sakė jis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder