Naktį kilo gaisras bute

Naktį kilo gaisras bute

Apie pirmą valandą nakties Šiaulių gatvės 10 namo penkto aukšto bute kilo gaisras. Atvykę ugniagesiai užgesino atvirą liepsną. Bute buvo du žmonės. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojams perduotas vyras be sąmonės. Moteriai medikų pagalbos neprireikė.

“Degančiame bute buvo du jo gyventojai - vyras ir moteris. Moteris ir atidarė buto duris ir įleido ugniagesius, kurie išnešė vyrą ir perdavė medikams. Iš pradžių jis buvo be sąmonės, bet medikų automobilyje preliminariais duomenimis atsigavo ir buvo išvežtas į medicininę įstaigą”, - sakė operacijų vadovas Egidijus Martinaitis.

Ugniagesius iškvietė gretimo namo gyventojai. Iš už kelių šimtų metrų esančios gaisrinės atskubėjo dvi autocisternas ir dvejos autokopėčios.

Įvykius stebėjęs Tomas Šimulis sakė, kad pradžioje ugniagesiams privažiuoti arčiau prie daugiabučio trukdė lauke palikti automobiliai.

“Dar nebuvau atsigulęs miegoti. Per langą pastebėjau dūmus, iš pradžių pamaniau tai debesys. Po to atskubėjo ugniagesiai. Ties darželiu jie įstrigo, nes buvo priparkuota automobilių. Patekę į mūsų kiemą gelbėtojai signalizavo gyventojams, nes reikėjo privažiuoti arčiau gaisro židinio, o tam trukdė palikti du automobiliai. Atsiradę šeimininkai patraukė transporto priemones, ugniagesiai privažiavo arčiau, išskleidė kopėčias ir užgesino liepsną. Labai profesionaliai gelbėtojai viską atliko”, - ugniagesius gyrė liudininkas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder