Neblaivios moters BMW nuslydo į ežerą ir nuskendo (video)

Neblaivios moters BMW nuslydo į ežerą ir nuskendo (video)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato budėtojai naktį iš sekmadienio į pirmadienį gavo pranešimą apie į ežerą įvažiavusį ir panirusį automobilį BMW. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo neblaivi moteris.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, pareigūnai išsiaiškino, kad apie 1.45 val. neblaivi (nustatytas 0,6 prom. girtumas) vilnietė E.K. (gim. 1981 m.), vairuodama BMW ir važiuodama keliu palei ežerą Pagirių seniūnijoje, Tarnėnų kaime, nesuvaldė automobilio ir nuslydo į ežerą. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Apie 10 val. įvykio vietoje jau dirbo Vilniaus rajono policijos komisariato ir Vilniaus aps. priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos pareigūnų pajėgos. Bendromis pastangomis automobilis buvo ištrauktas iš ežero dugno.

Moteriškei teks atsakyti už transporto priemonės vairavimą, esant neblaiviai (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 126 str. 1 d.), numatoma bauda nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.

Ar gamtai buvo padaryta žala, spręs Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus rajono agentūros darbuotojai.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder