Neblaivus vairuotojas sakė važiuojąs dar alkoholio
Neblaivus vairuotojas sakė važiuojąs dar alkoholio

Lapkričio 18 ir 19 dienomis, nuo 22:00 val. iki 06:00 val., Klaipėdos AVPK Kelių policijos pareigūnai vykdė policinę priemonę, kurios metu buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas bei važiavimo greitis.

Reidų metu iš viso nustatyti 44 KET pažeidimai. Patikrinta 670 transporto priemonių.

Neblaivūs vairuotojai įkliuvo du. Vaikinas, gimęs 1993 m., vairavo automobilį „Volkswagen Passat“ būdamas neblaivus. Jam nustatytas lengvas (0,71 promilės) neblaivumo laipsnis. Vairuotojas teigė, jog su draugais važiuoja į naktinę alkoholio parduotuvę nusipirkti dar gėrimų.

Neturintys teisės vairuoti – du. 1994 m. gimęs jaunuolis vairavo automobilį „Ford Mondeo“. Vairuotojas iš karto prisipažino neturįs teisės vairuoti, bet tai daręs dėl to, kad reikėję parvežti draugę po darbo namo.

Greičio viršijimo atvejai - 26. Vienas vairuotojas, viršijęs leistą greitį, į alkoholio matuoklį įpūtė 0,25 promilės. Kadangi jis turėjo 2 metų vairavimo stažą, bauda už tai negresia.

Klaipėdos AVPK nuotr.

Be to, Herkaus Manto g. lapkričio 20 d., 04:24 val., buvo užfiksuotas per didelis automobilio „BMW X6“ važiavimo greitis (73 km/h, kai lestas yra 50 km/h). Iš pateikto vairuotojo pažymėjimo nustatyta, kad automobilį vairavo trisdešimtmetė moteris. Vairuotoja nieko nelaukusi paklausė, ar galima „susitarti“ su pareigūnais. Ji buvo kelis kartus įspėta dėl gresiančios baudžiamosios atsakomybės už bandymą papirkti policijos pareigūnus, tačiau, paėmusi 50 eurų kupiūrą, ją įdėjo tarp dokumentų ir padavė policininkui. Vairuotoja buvo sulaikyta dėl bandymo papirkti pareigūną ir pristatyta į Klaipėdos m. policijos komisariatą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder