Negyvenamoje sodyboje gamino naminę degtinę

Negyvenamoje sodyboje gamino naminę degtinę

Vakar negyvenamoje sodyboje, Šilutės r., Katyčių sen., Akmeniškių k., apie 18.30 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnais nutraukė vykdomą nelegalią veiklą.

Miškingoje, gausiai apaugusioje ir vos pastebimoje negyvenamoje sodyboje pareigūnai rado netik didelius kiekius naminių gėrimų, bet aptiko ir vyrą, gim. 1970 m., įnirtingai besidarbuojantį gaminat velnio lašus. Kaip vėliau paaiškėjo, kad vyras yra Šilutės gyventojas ir policijai žinomas. Atlikus kratą sodyboje buvo rastas aparatas skirtas namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, 410 litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų bei 1 200 litrų raugo. Vyrui pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d., ir 201 str. 2 d.

Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, tą pačią dieną, Šilutės r,, Buikiškės k., buvo atlikta dar viena krata pas vyrą, gim. 1966 m., kurios metu rasta suktinė su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagoms. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.

Sidebar placeholder