Nufilmuota, kaip trys girti ispanai Kaune nuplėšia "Lituanicos" modelio propelerį

Nufilmuota, kaip trys girti ispanai Kaune nuplėšia "Lituanicos" modelio propelerį

Miesto vaizdo stebėjimo kamerų nufilmuoti vaizdai padėjo operatyviai sulaikyti užsieniečius, įtariamus viešosios tvarkos pažeidimu. Kaune lėktuvo „Lituanica“ modelio propelerį nulaužę vandalai iš Ispanijos – nufilmuoti ir sučiupti.

Kauno apskrities VPK pranešė, kad dar vasario 7 d. apie 4.30 val. Kaune, Laisvės al., miesto vaizdo stebėjimo kameromis buvo pastebėta grupė asmenų, iš kurių vienas, pribėgęs prie lėktuvo „Lituanica“ modelio (skrydžiui per Atlanto vandenyną atminti), bandė nuplėšti propelerio mentę.

Ispanas propelerio mentę bandė pasiekti šokinėdamas, o vėliau mėtydamas sniego ir ledo gabalus, tačiau nesėkmingai. Tuomet pastarajam į pagalbą priėjo dar du tautiečiai. Du draugai pakėlė trečiąjį, šis nuplėšė propelerio mentę ir visi nubėgo link likusiųjų.

Jaunuoliai, toliau eidami Laisvės alėja, mėtė nuplėštą lėktuvo modelio propelerio mentę.

Apie šį įvykį nedelsiant buvo pranešta mieste patruliuojantiems pareigūnams, kurie netrukus sulaikė propelerio mentę nuplėšusius ispanus J.L.S. (gimusį 1990 m.), A.A.R. (gimusį 1990 m.) ir B.F.G. (gimusį 1993 m.).

Visi trys jaunuoliai buvo neblaivūs: J.L.S. nustatytas 1,57, A.A.R. – 1,01, o B.F.G. 1,73 promilės girtumas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d., už ką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

J.L.S. prisipažino nulaužęs lėktuvo modelio propelerio mentę, tačiau pasakojo, kad nulaužti nenorėjo, norėjo tik ją pasukti.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder