Palangos kredito unijoje sukčiavo savi
0

Palangos kredito unijoje sukčiavo savi

0

Teisėsaugininkai suėmė du su Palangos kredito unija susijusius asmenis, kurie įtariami sukčiavimu bei svetimo turto pasisavinimu. Įdomiausia tai, kad ši finansų įstaiga prieš trejus metus buvo apvogta, įtariamasis rastas, o pagrobta didelė pinigų suma - ne.

Klaipėdos apygardos prokuratūra kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais atlieka ikiteisminį tyrimą dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo ir dokumentų klastojimo.

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro parašymą ir trims mėnesiams leido suimti minėtomis nusikalstamomis veikomis įtariamus du su Palangos kredito unija susijusius asmenis. Byloje yra ir daugiau įtariamųjų, jiems skirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Įtariamųjų namuose ir darbo vietose atliktos kratos, kiti procesiniai veiksmai.

Prokuratūra ikiteisminio tyrimo eigos nekomentuoja. Baigus ikiteisminį tyrimą ir bylą perdavus teismui, visuomenė apie tai bus informuota.

2008 metų gruodį Palangos kredito unija buvo apvogta, iš jos dingo per 1,1 mln. litų.

2010 metų rudenį sulaikytas vienas iš įtariamųjų - klaipėdietis A. K., jis rastas Lenkijoje. Ikiteisminis tyrimas dėl vagystės baigtas pernai, byla perduota teismui. Beje, pagrobti pinigai nerasti, pareigūnai tęsė atskirą tyrimą dėl galimų įtariamojo bendrininkų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder