Pirmadienis baigėsi "Renault“ ir "Opel“ avarijomis

Pirmadienis baigėsi "Renault“ ir "Opel“ avarijomis

Jauni vairuotojai nebūtinai yra neatidesni už patyrusius. Tą įrodė pirmadienį pavakarę uostamiesčio Tilžės gatvėje įvykusi avarija, kurios kaltininkas – nemažą stažą turintis vyriškis. Dar vienas vairuotojas klevo lapu paženklintą svetimą automobilį sudaužė Baltijos prospekte. Beje, abu kaltininkai vairavo "Renault" modelius, o nukentėjusieji - "Opel".

Apie 16 val. Tilžės gatvėje, tarp geležinkelio pervažos ir Jakų žiedo, į kairę suko jauno vaikino, turinčio vos pusės metų vairavimo stažą, valdomas "Opel Calibra“. Kaip tik tuo metu šią mašiną lenkė vyriškio vairuojamas "Renault Megane Scenic“.

Po smūgio "Renault“ nuvažiavo nuo kelio, laimei, nevirto ir nesitrenkė į medžius. Vairuotojas nenukentėjo.

Būtent jis, policijos pareigūnų nuomone, ir kaltas dėl avarijos, nes opelį lenkė kelio atkarpoje, pažymėta ištisine skiriamąja linija.

Kitas "Renault“ – minivenas "Espace“ – "Opel“ markės lengvąjį automobilį taranavo Baltijos prospekte. Apie 20 val. netoli žiedinės Taikos ir Baltijos prospektų sankryžos praleisti pėsčiųjų stabtelėjo moters vairuojamas "Opel Calibra“. To paties padaryti iš galo važiavęs miniveno vairuotojas nesugebėjo, ir jo automobilis trenkėsi į opelio galą.

Nuo smūgio opelio vairuotojai buvo patempti kaklo raiščiai, moteriai prireikė medikų pagalbos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder